GrubSon - Zacieszacz (Gość. BU)

Aktualna ocena: 4.9 / 5 (10 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:32
Data dodania: 29.07.2012 19:00:12
Rozmiar pliku: 6,49 MB
Tagi: GrubSon, Zacieszacz (Gość. BU)
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

GrubSon_-_Zacieszacz_(Gość._BU).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który właśnie odtwarzasz ma rozmiar sześć i czterdzieści dziewięć setnych megabajta. A jego czas trwania to trzy minuty i trzydzieści dwa sekundy. To jeden z wielu piosenek stworzonych przez GrubSon, której nazwa brzmi Zacieszacz (Gość. BU). Plik audio w formacie mp3, który w tej chwili słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Odwiedzający wystawili ocene na ten utwór już dziesięć razy, a średnia ocen jest teraz równa cztery i dziewięćdziesiąt setnych, w skali od jeden do sześć. Plik GrubSon - Zacieszacz (Gość. BU) nie został do dzisiaj nigdy pobrany. Utwór Zacieszacz (Gość. BU) został skomentowany już jeden raz.
Przepisz kod z obrazka
  • ~luzak 12.10.2012
    *cenzura*

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne premiery muzyczne powodują niezły zamęt w biznesie. Bez przesady, każdego miesiąca objawiają się nowi wykonawcy muzyki popularnej, nowe piosenki i nowe wydawnictwa, które w jednej chwili zdobywają serca ludzi. Takim artystą jest właśnie GrubSon, a najnowszy przebój Zacieszacz (Gość. BU) to mistrzostwo w kwestii tworzenia muzyki, a to głownie przez znakomite brzmienie i dobrą jakość dźwięku.

A może sam pragniesz się dowiedzieć, czym jest GrubSon - Zacieszacz (Gość. BU)? Pobierz mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, przez co ten utwór zyskuje same przychylne opinie między słuchaczami i krytykami. Całkiem prawdopodobne, że normalnie słuchasz całkiem innych utworów - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, aby ominąć taki rarytas. Pobierz to mp3 za darmo z naszej strony. Inaczej możesz być nieco wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Zacieszacz (Gość. BU), a Ty nie będziesz się orientował o czym mówią, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Nie wiesz, gdzie odnaleźć tę piosenkę GrubSon? Największą przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Jednak my mamy na to genialny sposób. Nasz Wrzuta downloader umożliwi Ci w mgnieniu oka na pobranie każdej empetrójki z tego serwisu. Właśnie teraz na zawsze minęły Twoje kłopoty z wchodzeniem na niebezpieczne strony, gdzie poszukiwałeś darmowych piosenek - znajdziesz je u nas, na bezpiecznej stronie.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszym bardzo mocno rozbudowanym zbiorem empetrójek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej chwili po wstukaniu do wyszukiwarki GrubSon - Zacieszacz (Gość. BU), pojawią się wyniki, skąd przejdziesz bezpośrednio do podstrony z możliwością pobrania na osobisty komputer bezpłatnego mp3.

Tylko u nas pobierzesz darmowe mp3. Doskonale wiemy, że mogłeś znudzić się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co grane jest w radiach. Z tego względu najlepszym wyjściem będzie pobranie sporej dawki muzyki mp3 za free z naszego portalu. To naprawdę proste, parę ruchów myszką i gotowe - bez żadnego trudu otrzymasz możliwość słuchania przez wiele dni nowych, niezwykłych empetrójek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj