happysad - Wpuść mnie

Aktualna ocena: 4.8 / 5 (10 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:35
Data dodania: 12.08.2012 14:01:38
Rozmiar pliku: 4,20 MB
Tagi: happysad, Wpuść mnie
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

happysad_-_Wpuść_mnie.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku, który aktualnie masz uruchomioną to mniejwięcej cztery i dwadzieścia setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to cztery minuty i trzydzieści pięć sekund. Jest to jeden z wielu piosenek wykonawcy happysad, której tytuł to Wpuść mnie. We wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dołączonego klipu do tej piosenki. Zachęcamy zatem, byś go zaproponował. Użytkownicy oddali głos na tę piosenkę już dziesięć razy, a średnia ocen wynosi teraz cztery i osiemdziesiąt setnych, w skali od jeden do sześć. Piosenka happysad - Wpuść mnie nie została do tej pory nigdy pobrana. Nie znalazł się do tej pory żaden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy mogą cieszyć się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, oni już dawno znaleźli nasz portal - jeżeli pozostaniesz tu na dłużej, zobaczysz że Ty także będziesz w stanie mieć ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Wpuść mnie. Znasz taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest happysad - to prawdziwa maszynka do nagrywania kolejnych przebojów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na licznych zabawach. Jednak ad rem. Jeśli zechcesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz w stanie ściągnąć pożądany kawałek.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie musiał zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych empetrójek rozbudowuje się bez przerwy. Poprzez to musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, dla przykładu happysad - Wpuść mnie, a następnie przegrać go na telefon.

Poprzez tę stronę przyswoisz sobie kilka niesamowicie nieskomplikowanych do zrealizowania sztuczek, poprzez które już w kilka sekund na Twoim dysku zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Chciałbyś ściągnąć na odtwarzacz mp3 Wpuść mnie? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na poszerzenie swojego zbioru utworów i poznanie nowych artystów. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Obecnie dosłownie każdy może nagrywać piosenki. Za pomocą komputera lub rzeczywistych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Być może myślisz o tym, żeby słuchacze kiedyś pobierali Twoje piosenki - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 reszty artystów i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj