Natalia Szroeder - Jane

Aktualna ocena: 4.3 / 5 (54 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:01
Data dodania: 16.08.2012 11:00:43
Rozmiar pliku: 2,77 MB
Tagi: Natalia Szroeder, Jane
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Natalia_Szroeder_-_Jane.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie masz uruchomioną to mniejwięcej dwa i siedemdziesiąt siedem setnych megabajta. Natomiast jego długość to trzy minuty i jeden sekunde. Jest to jeden z utworów autorstwa Natalia Szroeder, którego tytuł brzmi Jane. Utwór w formacie mp3, który w tym momencie słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych we wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku. Jakiś życzliwy człowiek dodał już klip do tego kawałka i możesz go włączyć nieco powyżej. Userzy ocenili ten utwór już pięćdziesiąt cztery razy, a średnia ocen jest aktualnie równa cztery i trzydzieści jeden setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Piosenka Natalia Szroeder - Jane nie została jeszcze ani razu pobrana. Utwór Jane został skomentowany już pięć razy.
Przepisz kod z obrazka
 • ~nata:* 17.11.2012
  super
 • ~takie gangham style; 08.10.2012
  nie uwazacie ze ona wyglada jak Demi Lovato?
  szok O.o
 • ~jujjh 28.09.2012
  dla dzieci ale spolo
 • ~n k n d k p 28.09.2012
  hymmm no może być
 • ~natalia 01.09.2012
  faaajna!!;)^^

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, pojęcie undergroundowej muzyki lekko traci na wartości - również za sprawą portali analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, między innymi Natalia Szroeder - Jane. Z jakiego powodu właśnie ta piosenka?

Natalia Szroeder bez kompleksów zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho utworom. Tak jak mnóstwo rozpoczynających karierę artystów, tak i on od początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do pobrania. W ten sposób można pozyskać sobie rzesze słuchaczy, którzy później mogą zdecydować się na kupno całych albumów, o ile będzie podobała im się muzyka, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednakże tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - przykładem może być Jane, genialna empetrójka, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych imprezach.

Chcesz mieć ulubione kawałki na swoim komputerze? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie powinieneś obawiać się o jakiekolwiek koszty - wszystkie dostępne tutaj utwory są zupełnie bezpłatne, bez ukrytych haczyków. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, które możesz spotkać na analogicznych serwisach. Jeżeli pragniesz jedynie czystej muzyki, korzystaj właśnie z tej witryny.

Mamy do dyspozycji coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download aż do dziś nie było tak bezproblemowe, a dodatkowo darmowe i szybkie. Koniec z ciągłym czekaniem na załadowanie piosenek; dzięki nam to już przeszłość.

Jane, której autorem jest Natalia Szroeder, to fantastyczna muzyka na każdy dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Już teraz pobierz mp3 z naszej witryny i przekonaj się, z jakiej przyczyny Natalia Szroeder - Jane jest obecnie tak znana. Z całą pewnością nie będziesz tym rozczarowany - taki wykonawca produkuje hit za hitem, tak samo jest w przypadku tego utworu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj