Happysad - Do Krwi

Aktualna ocena: 5 / 5 (3 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:01
Data dodania: 04.09.2012 16:00:12
Rozmiar pliku: 9,87 MB
Tagi: Happysad, Do Krwi
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Happysad_-_Do_Krwi.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu muzycznego, który aktualnie słuchasz to mniejwięcej dziewięć i osiemdziesiąt siedem setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to cztery minuty i jeden sekunde. To jeden z wielu piosenek autorstwa Happysad, której tytuł to Do Krwi. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie dopasowano dotychczas żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Użytkownicy wystawili ocene na tę piosenkę już trzy razy, a średnia głosów jest teraz równa pięć i zero setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Piosenka Happysad - Do Krwi nie została do dziś ani razu pobrana. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy mogli cieszyć się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już jakiś czas temu trafili na nasz portal - jeżeli pozostaniesz tutaj trochę dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz w stanie brać ze sobą własną muzykę.

Stanie się to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Do Krwi. Słyszałeś taką piosenkę, prawda? Jej autorem jest Happysad, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia kolejnych hitów, a wiele piosenek jego autorstwa gości na najlepszych imprezach. Ale ad rem. Jeżeli zechcesz mieć darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz w stanie ściągnąć upragniony utwór.

Mało? Będziesz miał więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne witryny. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt skupiają się nad tym, żebyś miał możliwość pomijać inne strony i ściągać mp3 bezpośrednio stąd. Każdego dnia rozbudowujemy bazę dostępnych empetrójek. Dzięki temu zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk upragniony utwór, jak choćby Happysad - Do Krwi, a następnie przegrać go na przenośny odtwarzać.

Przy użyciu tej strony przyswoisz sobie kilka niesamowicie łatwych do zrobienia chwytów, za pomocą których bardzo szybko na Twoim sprzęcie zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz przerzucić na odtwarzacz mp3 Do Krwi? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To bezpłatnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na poszerzenie swojego zbioru utworów i poznanie nowych artystów. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerszego grona odbiorców.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla wszystkich, dlatego pojawił się niezwykły wysyp osób, które pragną na poważnie się tym zajmować. Nikt nie powiedział, że kiedyś słuchacze nie będą ściągać z naszego portalu Twoich piosenek. Do tej pory Ty ściągaj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj