Gummi Miś - Bańkę łap

Aktualna ocena: 3.5 / 5 (15 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:07
Data dodania: 19.09.2012 10:32:05
Rozmiar pliku: 2,92 MB
Tagi: Gummi Miś, Bańkę łap
Źródło:

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Po kliknięciu w przycisk zostanie aktywowany applet Java. Wyświetli się komunikat z zapytaniem, czy zezwolić na uruchomienie appletu. Klinij wtedy przycisk "Run". Jeśli zaznaczysz opcję "Always trust content from this publisher." to komunikat ten nie będzie następnym razem wyświetlany. Jeśli chcesz użyć tej metody, musisz mieć zainstalowaną Javę. Możesz ją za darmo pobrać tutaj. Jeśli twój komputer nie jest zbyt mocny, otwieranie może potrwać dłuższą chwilę.
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Gummi_Miś_-_Bańkę_łap.mp3

rozpocznie się za

7 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz słuchasz waży dwa i dziewięćdziesiąt dwa setnych megabajta. Długość to dwa minuty i siedem sekund. Odtwarzasz utwór tytułem "Bańkę łap", którego wykonawcą jest Gummi Miś. W piatek, 31 pazdziernika 2014 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dodanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy więc niezwykle uszczęśliwieni, jeśli byś takowy dodał. Użytkownicy ocenili ten kawałek już piętnaście razy, a średnia ocen jest teraz równa trzy i czterdzieści siedem setnych, w skali od 1 do 6. Plik Gummi Miś - Bańkę łap nie został jak na razie ani razu pobrany. Nie znalazł się jak na razie ani jeden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tego pliku muzycznego, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Po wielkiej ilości prób znalezienia hitu Bańkę łap, którą wykonuje Gummi Miś, natrafiłeś na doskonałe miejsce. Całkowicie banalne ściąganie wspaniałych, nieodpłatnych piosenek na komputer, to domena naszego portalu. Posiadamy bardzo rozbudowaną bazą utworów oraz muzyków - to przeboje wielu różnych artystów, nie tylko Gummi Miś. Jeśli nurtuje Cię ściąganie z Wrzuty, spróbujemy zaspokoić Twoje potrzeby.

W poszukiwaniu najlepszego przeboju, wypróbuj możliwości naszej bezawaryjnej wyszukiwarki mp3. Jesteś fanem Gummi Miś - Bańkę łap? W odpowiednie pole wpisz tytuł i autora i wyszukaj - błyskawicznie uzyskasz wynik z pożądanym mp3 do ściągnięcia. To jest całkowicie bez opłat i łatwiejsze niż uważasz!

Nasz zbiór empetrójek regularnie się powiększa, także dzięki Wam, nieocenionym użytkownikom i pasjonatom dobrej muzyki. Ostatnimi czasy nie można było nie zaobserwować dużego wzrostu pobierania z Wrzuty utworów Gummi Miś. Czy jesteś jednak pewien, że chcesz przesłuchać utwory tego wykonawcy, dla przykładu Bańkę łap? Ściągnij mp3 i przetestuj to własnoręcznie! Całkowicie bezpłatnie możesz poznać dorobek kolejnej, wschodzącej gwiazdy estrady.

Wpisując na różnych stronach Gummi Miś - Bańkę łap mp3 download, internauci nie znajdują nic, ponieważ są kierowani na bezwartościowe strony. Być może nawet tego typu strony nie są złe, każą sobie płacić za ściąganie plików. Używając naszego niezwyczajnego skryptu, jakim jest Wrzuta downloader, zaprzątające Ci głowę problemy przepadną. Bez żadnych kłopotów zrobisz Bańkę łap download i błyskawicznie będziesz mógł radować się ulubioną piosenką.

Jeśli bez przerwy potrzeba Ci mp3 za darmo, powinieneś zostać dłużej na tej witrynie i korzystać z niej regularnie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by poza Gummi Miś poznać też twórczość innych artystów. Być może ich przeboje będą niemal identyczne jak Bańkę łap, lecz istnieje duże prawdopodobieństwo, że jednak będą bardzo różne i niepodobne do siebie. W obecnych czasach jest nieograniczona ilość gatunków muzycznych. Wcale nie musi Ci się spodobać ten utwór - na naszej stronie odszukasz wiele innych bezpłatnych mp3, będących w stanie wycelować w Twój gust.

Jesteśmy otwarci bez wyjątku dla każdego. Nie oczekujemy jakichkolwiek wpłat za to, że omijasz Wrzutę i dzięki naszej pomocnej dłoni pobierasz stamtąd piosenki. Wolisz mp3 Gummi Miś - Bańkę łap? Ściągnij je w tej chwili, przekonaj się jakie to nieskomplikowane. Każdego dnia szlifujemy naszą stronę, żebyś był w stanie bez przeszkód radować się najlepszą, darmową muzyką, bez żadnych ograniczeń.

Teledysk GrubSon - Na szczycie (official video)
GrubSon - Na szczycie (official video)
Teledysk Masters - Podróż do gwiazd NOWOŚĆ
Masters - Podróż do gwiazd NOWOŚĆ
Teledysk Masters-dlaczego nie odbierasz
Masters-dlaczego nie odbierasz

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj