Porter Robinson - Unison (Mikkas Remix)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:02
Data dodania: 26.09.2012 11:00:24
Rozmiar pliku: 13,9 MB
Tagi: Porter Robinson, Unison (Mikkas Remix)
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Porter_Robinson_-_Unison_(Mikkas_Remix).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie odtwarzasz to trzynaście i dziewięć setnych megabajta. Długość oscyluje na sześć minut i dwa sekundy. Jest to jeden z wielu dzieł wykonawcy Porter Robinson, którego tytuł to Unison (Mikkas Remix). Plik audio w formacie mp3, który aktualnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 19 wrzesnia 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tego pliku mp3. Zachęcamy więc, byś takowy zaproponował. Do dziś nikt nie zapisał nigdy pliku mp3 Porter Robinson - Unison (Mikkas Remix). Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może zapoznać się z twórczością dowolnego wykonawcy, pojęcie undergroundowej muzyki lekko się zaciera - również przy pomocy serwisów analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się Porter Robinson - Unison (Mikkas Remix). Czy warto przesłuchać ten utwór?

Porter Robinson bez kompleksów zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho kawałkom. Na starcie swojej przygody z komponowaniem, robił podobnie jak inni artyści - wrzucał do sieci darmowe mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można zyskać sobie rzesze fanów, którzy następnie mogą zdecydować się na kupno pełnych albumów, o ile będzie podobała im się muzyka, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednak w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem może być Unison (Mikkas Remix), znakomita piosenka, która potrafi zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Chcesz mieć konkretne utwory na swoim komputerze? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie natrafisz tutaj na żadne haczyki albo ukryte opłaty - wszystko jest jasne i absolutnie za darmo. Co więcej, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, jakie można napotkać na analogicznych portalach. Jeśli chcesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z tej strony.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak bezproblemowe, a na dodatek darmowe i szybkie. Puść w niepamięć wieczne oczekiwanie na załadowanie piosenek; dzięki nam to już przeszłość.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na gust muzyczny czy wiek, zdecyduj się na Unison (Mikkas Remix), w wykonaniu Porter Robinson. Nie zwlekaj, aż przeminie trend na słuchanie Porter Robinson - Unison (Mikkas Remix) i ściągnij darmowe mp3 z naszej strony. Z całą pewnością nie będziesz tym zawiedziony - taki muzyk tworzy przebój za przebojem, tak samo jest w przypadku tej empetrójki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj