Knife Party - Bonfire

Aktualna ocena: 5 / 5 (2 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:33
Data dodania: 30.09.2012 15:00:36
Rozmiar pliku: 10,4 MB
Tagi: Knife Party, Bonfire
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Knife_Party_-_Bonfire.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który aktualnie odtwarzasz to mniejwięcej dziesięć i cztery setnych megabajta. Natomiast jego długość to cztery minuty i trzydzieści trzy sekundy. To jeden z piosenek wykonawcy Knife Party, której nazwa to Bonfire. Utwór w formacie mp3, który obecnie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie dodano jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Odwiedzający ocenili ten plik już dwa razy, a średnia głosów wynosi teraz pięć i zero setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Żadna osoba nie pobrała utworu muzycznego Knife Party - Bonfire do dziś. Nie znalazła się jak na razie ani jedna osoba, która zechciałaby skomentować ten utwór muzyczny.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy mogą cieszyć się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, oni już dawno odkryli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeśli spędzisz tutaj trochę czasu.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - Bonfire, której autorem jest Knife Party, ceniony za tworzenie kawałków, które błyskawicznie podbijają parkiety wszystkich cenionych klubów. Jednak ad rem. Jeśli pragniesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz w stanie ściągnąć pożądany kawałek.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał wchodzić na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Każdego dnia rozbudowujemy bazę dostępnych empetrójek. Poprzez to zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk przebój, który chcesz mieć, na przykład Knife Party - Bonfire, a następnie skopiować go na telefon.

Za sprawą tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle prostych do realizacji chwytów, poprzez które już w kilka sekund na Twoim sprzęcie zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś ściągnąć na telefon Bonfire? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. A może będzie również tak, iż zanim jakiś kawałek wpadnie w szpony komercji, Ty zdążysz się go nieźle osłuchać?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dostępne dla wszystkich, stąd niezwykły wysyp ludzi, którzy wolą na poważnie się tym zajmować. Nie jest powiedziane, że kiedyś słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj