Goliniak - Historia o miłości motocyklisty

Aktualna ocena: 4.6 / 5 (16 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:32
Data dodania: 30.09.2012 15:53:56
Rozmiar pliku: 4,86 MB
Tagi: Goliniak, Historia o miłości motocyklisty, historia, miłości, motocyklisty
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Goliniak_-_Historia_o_miłości_motocyklisty.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie słuchasz ma rozmiar cztery i osiemdziesiąt sześć setnych megabajta. A jego długość to trzy minuty i trzydzieści dwa sekundy. Jest to jeden z piosenek nagranych przez Goliniak, której nazwa brzmi Historia o miłości motocyklisty. Plik audio w formacie mp3, który w tej chwili odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego utworu muzycznego. Będziemy więc bardzo szczęśliwi, jak byś go dodał. Odwiedzający ocenili tę piosenkę już szesnaście razy, a średnia głosów jest równa cztery i pięćdziesiąt sześć setnych, w skali od jeden do sześć. Do dziś żadna osoba nie pobrała nigdy pliku Goliniak - Historia o miłości motocyklisty. Nie znalazła się dotychczas żadna osoba, która zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy podpinali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i szli ulicą, słuchając ulubionych piosenek? No cóż, ci ludzie już dawno znaleźli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz w stanie radować się wolnością słuchania, jeśli tylko spędzisz tutaj więcej czasu.

Będzie to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Historia o miłości motocyklisty. Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Wykonuje ją Goliniak, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania kolejnych hitów, a mnóstwo jego utworów gości na najlepszych zabawach. Ale ad rem. Wystarczy, że na Wrzucie znajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej witrynie - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Wcale nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy w zespole skupiamy się nad tym, żebyś mógł omijać inne strony i ściągać mp3 prosto stąd. Każdego dnia poszerzamy bazę dostępnych piosenek. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na komputer utwór, który chcesz mieć, na przykład Goliniak - Historia o miłości motocyklisty, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony zgłebisz kilka niezwykle sprytnych do zrobienia rozwiązań, za pomocą których błyskawicznie na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś wrzucić na odtwarzacz mp3 Historia o miłości motocyklisty? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty od dawna będziesz ją znał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla każdego, stąd niezwykły przypływ osób, które z amatorów zmieniają się w profesjonalistów. Nikt nie powiedział, że kiedyś słuchacze nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj