Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum

Aktualna ocena: 1 / 5 (2 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:33
Data dodania: 30.09.2012 21:07:01
Rozmiar pliku: 1,63 MB
Tagi: Ewelina Lisowska, Nieodporny Rozum, ewelina, lisowska, nieodporny, rozum
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Ewelina_Lisowska_-_Nieodporny_Rozum.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie odtwarzasz waży jeden i sześćdziesiąt trzy setnych megabajta. Natomiast jego długość to trzy minuty i trzydzieści trzy sekundy. To jeden z dzieł nagranych przez Ewelina Lisowska, którego tytuł brzmi Nieodporny Rozum. Utwór mp3, który w tym momencie słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych w piatek, 17 listopada 2017 roku. Jakiś życzliwy człowiek zaproponował już klip do tej piosenki i możesz go włączyć w górnej części strony. Użytkownicy oddali głos na ten utwór już dwa razy, a średnia ocen jest aktualnie równa jeden i zero setnych, w skali od jeden do sześć. Do dzisiaj nikt nie pobrał ani razu utworu muzycznego Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum. Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Obecnie każdy jest w stanie poznać dokonania nowo pojawiających się muzyków, przede wszystkim dzięki portalom analogicznym do naszego, z których wszyscy mogą zdobyć darmowe mp3, dla przykładu Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum. Czy warto się z tym zapoznać?

Ewelina Lisowska jest jednym z grona muzyków, którzy szturmem podbijają fanów na całym świecie. Na początku swojej przygody z muzyką, robił tak samo jak reszta artystów - wrzucał do Internetu darmowe mp3 do pobrania. Tym rozwiązaniem można zyskać sobie rzesze słuchaczy, którzy następnie chętnie zakupią całe albumy, oczywiście jeżeli będzie podobała im się muzyka, co nie zawsze jest takie pewne. Jednakże w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - za przykład niech posłuży Nieodporny Rozum, świetna empetrójka, goszcząca coraz częściej na głośnych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na ściągnięcie tych utworów, które pragniesz mieć na swoim telefonie. Nie powinieneś obawiać się o jakiekolwiek koszty - wszystkie dostępne tu utwory są absolutnie za darmo, bez żadnych haczyków. Ważne jest także to, że muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie posiada w sobie różnych wirusów i trojanów, którymi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne serwisy. Jeżeli pragniesz tylko czystej muzyki, korzystaj właśnie z naszej strony.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download aż do tej pory nie było tak łatwe, a dodatkowo szybkie i za free. Koniec z wiecznym czekaniem, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to już przeszłość.

Nieodporny Rozum, w wykonaniu Ewelina Lisowska, to świetna piosenka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy gusta muzyczne. Już teraz pobierz mp3 z naszego serwisu i przekonaj się, z jakiej przyczyny Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum jest obecnie na topie. Z całą pewnością nie będziesz tym zawiedziony - ten artysta nagrywa hit za hitem, tak samo jest, jeżeli chodzi o tę piosenkę.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj