PSY - Gangam Star

Aktualna ocena: 4.7 / 5 (7 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:43
Data dodania: 30.09.2012 22:00:10
Rozmiar pliku: 8,51 MB
Tagi: PSY, Gangam Star
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

PSY_-_Gangam_Star.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który teraz odtwarzasz posiada rozmiar osiem i pięćdziesiąt jeden setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i czterdzieści trzy sekundy. Słuchasz piosenkę tytułem "Gangam Star", której wykonawcą jest PSY. Utwór mp3, który w tym momencie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dodanego teledysku do tego kawałka. Byliśbyśmy więc bardzo szczęśliwi, gdybyś go zaproponował. Userzy ocenili tę piosenkę już siedem razy, a średnia ocen wynosi cztery i siedemdziesiąt jeden setnych, w skali od jeden do sześć. Jak na razie żadna osoba nie zapisała ani razu utworu muzycznego PSY - Gangam Star. Nie ma jak na razie żadnego komentarza dodanego do tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, w muzycznym świecie pojawiają się kolejni wykonawcy, którzy bardzo szybko zyskują rzesze wiernych słuchaczy, gotowych zapłacić bardzo dużo za koncerty i płyty i w ten sposób pokazać wsparcie dla ukochanego artysty. Tak samo jest, jeśli chodzi o Gangam Star, wykonywanym przez PSY. Piosenka ta szturmem zdobywa miejsca w stacjach radiowych, a zawdzięcza to głownie znakomitej kompozycji i temu, że łatwo ją zapamiętać.

Zostawmy opinie ludzi za sobą, bo pewnie pragniesz poznać PSY - Gangam Star? Pobierz mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, dlaczego ta piosenka zyskuje same dobre opinie wśród krytyków i słuchaczy. Nawet jeśli nie jest to gatunek muzyki, jakiego słuchasz na codzień, powinieneś pobrać darmowe mp3 z naszej strony, aby nie pozostać zacofanym w dziedzinie trendów w muzyce. Inaczej pewnie będziesz nieco wyobcowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Gangam Star, a Ty nie będziesz wiedział o czym mówią, bo nie znasz tego przeboju.

Szukasz na różnych stronach piosenki PSY? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Jednakże znaleźliśmy na to sposób. Nasz Wrzuta downloader ułatwi Ci błyskawicznie na ściągnięcie dowolnego kawałka z tego serwisu. Już nie musisz poszukiwać bezpłatnych kawałków na nieciekawych, podejrzanych portalach - odnajdziesz je u nas, na bezpiecznym portalu.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszą bardzo mocno pojemną bazą kawałków. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w kilka sekund po wpisaniu do wyszukiwarki PSY - Gangam Star, wyświetlą Ci się wyniki, skąd przejdziesz bezpośrednio do podstrony z możliwością pobrania na swój komputer darmowego mp3.

Tylko u nas ściągniesz darmowe piosenki. Zdajemy sobie sprawę, że pewnie znudziłeś się słuchaną ciągle muzyką i tym wszystkim, co grane jest w radiach. Z tego względu dobrym wyjściem jest ściągnięcie niezłej dawki bezpłatnej muzyki mp3 z naszego portalu. To naprawdę łatwe, parę kliknięć i voila! - bez żadnego trudu dostaniesz możliwość słuchania przez wiele dni nowych, wspaniałych utworów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj