KaeN - Alter ego

Aktualna ocena: 4.5 / 5 (28 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:50
Data dodania: 03.10.2012 11:00:51
Rozmiar pliku: 7,05 MB
Tagi: KaeN, Alter ego
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

KaeN_-_Alter_ego.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu, który aktualnie masz uruchomioną to siedem i pięć setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to trzy minuty i pięćdziesiąt sekund. Uruchomiłeś piosenkę tytułem "Alter ego", której autorem jest KaeN. We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tego utworu. Będziemy zatem niezwykle wdzięczni, jeśli byś go dodał. Odwiedzający ocenili tę piosenkę już dwadzieścia osiem razy, a średnia ocen jest aktualnie równa cztery i czterdzieści sześć setnych, w skali od jeden do sześć. Jeszcze żadna osoba nie ściągnęła ani razu pliku KaeN - Alter ego. Nie ma jeszcze ani jednego komentarza dodanego do tego utworu, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

KaeN - Alter ego coraz szybciej zdobywa popularność pośród wielu słuchaczy, niekoniecznie tego gatunku muzyki. Jest to świadectwem tego, że KaeN jest w stanie stworzyć chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące piosenki, które jeszcze długi czas po ich usłyszeniu zapadają nam w głowach i nucimy je nawet przy każdej wolnej okazji.

Bez względu na to, czego słuchasz, odnajdziesz tu wiele gatunków muzyki. Mamy wiele odmian muzyki, to nie tylko taki rodzaj, który przedstawia sobą KaeN - Alter ego. I wszystkie te mp3 są absolutnie bezpłatne! Codziennie zaglądaj na naszą stronę, bo regularnie prezentujemy newsy ze świata muzyki - przez to będziesz na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Bez względu na okazję, nasza muzyka będzie Ci pasowała. Nie zawsze muszą to być ogromne imprezy. Te utwory możesz także puszczać przy pełnym spokoju, w domowym zaciszu, delektując się najcichszym dźwiękiem Wykorzystaj to, bo my Ci to umożliwimy - gdyż darmowe mp3, które tu prezentujemy, mają bardzo dobrą jakość - dzięki temu powinni być zadowoleni szczególnie ludzie, którzy cenią sobie najlepszą jakość i dobre brzmienie z głośników.

Chcesz ściągnąć Alter ego? Download tej empetrójki to tylko kilka kroków. Na pewno sobie z tym poradzisz, cały proces nie odbiega od tych z innych portali. Ale jednak posiadamy tu coś odmiennego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki niemu będziesz w stanie wykonać pobieranie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Staramy się systematycznie zwiększać zbiór darmowych piosenek, które możesz ściągnąć. Codziennie dodajemy tam kolejne, nowe przeboje. Ściągnij mp3, na które masz ochotę - a jeżeli stanie się tak, że go tutaj nie ma, z całą pewnością w krótkim czasie się tu pojawi.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj