KaeN - Historia Pewnej Miłości

Aktualna ocena: 4.7 / 5 (26 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:56
Data dodania: 06.10.2012 11:00:25
Rozmiar pliku: 5,16 MB
Tagi: KaeN, Historia Pewnej Miłości
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

KaeN_-_Historia_Pewnej_Miłości.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz posiada rozmiar pięć i szesnaście setnych megabajta. Zaś jego długość to trzy minuty i pięćdziesiąt sześć sekund. To plik mp3 tytułem "Historia Pewnej Miłości", którego wykonawcą jest KaeN. W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tej piosenki. Będziemy zatem bardzo wdzięczni, gdybyś takowy dodał. Userzy wystawili ocene na ten utwór już dwadzieścia sześć razy, a średnia głosów jest aktualnie równa cztery i sześćdziesiąt pięć setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Do dzisiaj żadna osoba nie pobrała ani razu utworu muzycznego KaeN - Historia Pewnej Miłości. Plik mp3 Historia Pewnej Miłości został skomentowany już trzy razy.
Przepisz kod z obrazka
  • ~twardy 29.09.2013
    oczywiście chodzi mi że zaj....ta jest a maska chcę ja zrobić ale chodziłem po koninie i nikt nie chcę mi jej odlać
  • ~twardy 29.09.2013
    siemka widział go ktoś beż tej *cenzura* maski??????
  • ~Ola 12.10.2012
    Wyje..ne w kosmos

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już dawno trafili na naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeśli tylko spędzisz tutaj trochę czasu.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Historia Pewnej Miłości. Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest KaeN, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia kolejnych hitów, a mnóstwo jego utworów gości na najlepszych imprezach. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odnajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej witrynie - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby zaglądać na inne portale i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Codziennie poszerzamy zbiór dostępnych przebojów. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk upragniony utwór, na przykład KaeN - Historia Pewnej Miłości, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę poznasz kilka niesamowicie sprytnych do realizacji tricków, przez które błyskawicznie na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś ściągnąć na odtwarzacz mp3 Historia Pewnej Miłości? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są obecnie dostępne dla każdego, stąd niezwykły przypływ ludzi, którzy pragną profesjonalnie się tym zajmować. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia ludzie nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. A na razie Ty ściągaj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj