Patty-Nie Ma Nas [Prod.Nestor]

Aktualna ocena: 4.2 / 5 (107 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:33
Data dodania: 07.10.2012 20:00:10
Rozmiar pliku: 3,26 MB
Tagi: Patty, Nie Ma Nas [Prod.Nestor]
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Patty-Nie_Ma_Nas_[Prod.Nestor].mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz posiada rozmiar trzy i dwadzieścia sześć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i trzydzieści trzy sekundy. Odtwarzasz piosenkę o tytule "Nie Ma Nas [Prod.Nestor]", której autorem jest Patty. W sobotę, 18 listopada 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tej piosenki. Zachęcamy zatem, abyś takowy dodał. Użytkownicy oddali głos na ten kawałek już sto siedem razy, a średnia ocen wynosi cztery i dwadzieścia jeden setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Piosenka Patty-Nie Ma Nas [Prod.Nestor] nie została do dziś ani razu pobrana. Plik mp3 Nie Ma Nas [Prod.Nestor] został skomentowany już jeden raz.
Przepisz kod z obrazka
  • ~Aloizy 29.12.2012
    Zaista nutka :D

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy wpinali słuchawki do telefonów, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając najlepszych utworów? No cóż, oni już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością słuchania, jeżeli zabawisz tu nieco dłużej.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Nie Ma Nas [Prod.Nestor]. Znasz tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Patty, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia kolejnych przebojów, a mnóstwo jego piosenek gości na najlepszych imprezach. Ale ad rem. Jeżeli zechcesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony kawałek.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Wcale nie musisz wchodzić na inne strony. Widzisz, wszyscy w zespole skupiamy się nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i pobierania mp3 prosto od nas. Nasz zbiór dostępnych empetrójek rozszerza się codziennie. Dzięki temu zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk upragniony kawałek, dla przykładu Patty-Nie Ma Nas [Prod.Nestor], a następnie wrzucić go na empetrójkę.

Za pomocą tej strony przetestujesz kilka niezwykle prostych do wykonania chwytów, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim komputerze znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz wrzucić na telefon Nie Ma Nas [Prod.Nestor]? Pobierz mp3 właśnie teraz. To absolutnie bezpieczny i darmowy sposób na powiększenie własnej bazy piosenek i odkrycie nowych muzyków. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty już dawno będziesz ją znał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dostępne dla każdego, stąd niezwykły wysyp ludzi, którzy z amatorów przemieniają się w profesjonalnych muzyków. Nikt nie powiedział, że kiedyś słuchacze nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj