Ola (Chora Agencja) feat Zuza - Strach - Nowo...

Aktualna ocena: 5 / 5 (10 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:17
Data dodania: 07.10.2012 20:00:48
Rozmiar pliku: 3,02 MB
Tagi: Ola (Chora Agencja) feat Zuza, Strach, Nowo...
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Ola_(Chora_Agencja)_feat_Zuza_-_Strach_-_Nowo....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie odtwarzasz waży trzy i dwa setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i siedemnaście sekund. Jest to piosenka tytułem "Strach", której autorem jest Ola (Chora Agencja) feat Zuza. Plik mp3, który w tym momencie odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego utworu muzycznego nie zaproponowano jeszcze żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Odwiedzający wystawili ocene na tę piosenkę już dziesięć razy, a średnia ocen wynosi teraz pięć i zero setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Jeszcze żaden użytkownik nie pobrał ani razu pliku audio Ola (Chora Agencja) feat Zuza - Strach - Nowo.... Nie ma jak na razie żadnego komentarza dodanego do tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej offowego artysty, definicja undergroundowej muzyki lekko się zaciera - także za sprawą portali podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, między innymi Ola (Chora Agencja) feat Zuza - Strach - Nowo.... Czy warto tego posłuchać?

Ola (Chora Agencja) feat Zuza bez kompleksów zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, a to poprzez swoje świetne kawałki. Na starcie swojej podróży z muzyką, robił podobnie jak reszta artystów - wrzucał do sieci darmowe mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można zyskać sobie nowych słuchaczy, którzy następnie chętnie zakupią pełne albumy, oczywiście jeśli spodoba im się muzyka, co niekoniecznie jest takie pewne. Jednak tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - przykładem może być Strach, genialna empetrójka, goszcząca coraz częściej na znanych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci odnalezienie tych utworów, które pragniesz mieć na swoim telefonie. Nie powinieneś obawiać się o jakieś koszty - wszystkie udostępnione tutaj utwory są całkowicie bezpłatne, bez żadnych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, które możesz napotkać na podobnych stronach. Jeżeli pragniesz jedynie czystej muzyki, korzystaj jedynie z tej strony.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać wieczność, dopóki nie napełni się pasek z loadingiem utworu - tutaj wykonasz mp3 download bez żadnych utrudnień, a także darmowo i błyskawicznie.

Jeżeli potrzebujesz piosenki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na upodobania lub wiek, zdecyduj się na Strach, której kompozytorem jest Ola (Chora Agencja) feat Zuza. Nie czekaj, aż Ola (Chora Agencja) feat Zuza - Strach - Nowo... stanie się niemodna i ściągnij darmowe mp3 z naszej strony. Ola (Chora Agencja) feat Zuza nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do komponowania przebojów, w tym przypadku jest tak samo, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj