D-Bomb - Mamy Weekend

Aktualna ocena: 4.5 / 5 (30 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:22
Data dodania: 16.10.2012 11:00:16
Rozmiar pliku: 3,09 MB
Tagi: Bomb, Mamy Weekend
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

D-Bomb_-_Mamy_Weekend.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie odtwarzasz zajmuje trzy i dziewięć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia dwa sekundy. To jeden z piosenek autorstwa Bomb, której nazwa brzmi Mamy Weekend. W piatek, 24 listopada 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. W górnej części strony znajdziesz teledysk do tej piosenki. Odwiedzający ocenili ten kawałek już trzydzieści razy, a średnia głosów wynosi cztery i pięćdziesiąt setnych, w skali od 1 do 6. Żaden odwiedzający nie pobrał utworu muzycznego D-Bomb - Mamy Weekend do dnia dzisiejszego. Plik mp3 Mamy Weekend został skomentowany już dwa razy.
Przepisz kod z obrazka
  • ~daf 09.12.2012
    to jest *cenzura*
  • ~ad 20.10.2012
    ok jehdgskjlghcb fshhhhhhhhhhhhhhhhhc

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do telefonów, szli ulicą i słuchali najlepszych piosenek? Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli nasz portal - jeżeli zostaniesz tutaj trochę dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz w stanie nosić ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy popularną piosenkę - Mamy Weekend, którą wykonuje Bomb, ceniony za tworzenie kawałków, które bez problemów podbijają parkiety większości klubów w kraju. Ale do rzeczy. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odszukasz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Będziesz miał więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Każdego dnia rozbudowujemy bazę dostępnych piosenek. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer pożądany kawałek, dla przykładu D-Bomb - Mamy Weekend, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony zgłebisz kilka niezwykle nieskomplikowanych do zrealizowania sztuczek, poprzez które błyskawicznie na Twoim sprzęcie zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz przerzucić na odtwarzacz mp3 Mamy Weekend? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To bezpłatnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie własnego zbioru piosenek i poznanie nowych wykonawców. A może będzie także tak, że zanim jakiś kawałek wpadnie w szpony komercji, Ty już długo będziesz go znał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są osiągalne dla wszystkich, stąd ogromny wysyp ludzi, którzy z amatorów przemieniają się w profesjonalnych muzyków. Nie jest powiedziane, że kiedyś ludzie nie będą ściągać z naszej strony Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj