Zespoł Fabis - Kochana Ma

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:40
Data dodania: 20.10.2012 14:00:02
Rozmiar pliku: 8,56 MB
Tagi: Zespoł Fabis, Kochana Ma
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Zespoł_Fabis_-_Kochana_Ma.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz słuchasz to około osiem i pięćdziesiąt sześć setnych megabajta. Natomiast jego długość to cztery minuty i czterdzieści sekund. To jeden z piosenek autorstwa Zespoł Fabis, której tytuł brzmi Kochana Ma. Utwór, który aktualnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego pliku mp3. Zachęcamy zatem, abyś go zaproponował. Nikt nie ściągnął pliku audio Zespoł Fabis - Kochana Ma jak na razie. Nie znalazła się jak na razie żadna osoba, która zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na tych ludzi, którzy podpinali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając najlepszych piosenek? No cóż, ci ludzie już dawno trafili na nasz portal - jeśli pozostaniesz tu na dłużej, zobaczysz że Ty też będziesz miał możliwość brać ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - Kochana Ma, którą wykonuje Zespoł Fabis, znany z tworzenia piosenek, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety wszystkich cenionych klubów. Jednak do rzeczy. Wszystko co musisz zrobić, to wyszukać w serwisie Wrzuta piosenkę, po czym wrzucić ją w naszą znakomitą wyszukiwarkę.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Wcale nie musisz zaglądać na inne portale. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt skupiają się nad tym, żebyś mógł omijać inne portale i ściągać mp3 prosto stąd. Nasz zbiór dostępnych empetrójek poszerza się codziennie. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na komputer pożądany kawałek, dla przykładu Zespoł Fabis - Kochana Ma, a następnie skopiować go na telefon.

Dzięki tej stronie opanujesz kilka bardzo prostych do realizacji rozwiązań, przez które błyskawicznie na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Chciałbyś ściągnąć na telefon Kochana Ma? Pobierz mp3 właśnie teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Dziś dosłownie wszyscy mogą tworzyć piosenki. Za pomocą prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Pewnie marzysz o tym, żeby słuchacze w przyszłości pobierali Twoje piosenki - do tego czasu pobieraj darmowe mp3 innych wykonawców i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj