MR Harmoszku - GANGNAM STYLE Po Polsku Parodia:...

Aktualna ocena: 4.7 / 5 (13 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:39
Data dodania: 25.10.2012 16:00:04
Rozmiar pliku: 8,39 MB
Tagi: MR Harmoszku, GANGNAM STYLE Po Polsku Parodia:...
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

MR_Harmoszku_-_GANGNAM_STYLE_Po_Polsku_Parodia:....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz słuchasz waży osiem i trzydzieści dziewięć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to trzy minuty i trzydzieści dziewięć sekund. Słuchasz piosenkę tytułem "GANGNAM STYLE Po Polsku Parodia:...", której wykonawcą jest MR Harmoszku. Utwór, który w tym momencie słyszysz został dodany do naszej bazy danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tej piosenki. Zalecamy zatem, abyś go zaproponował. Userzy ocenili tę piosenkę już trzynaście razy, a średnia ocen jest teraz równa cztery i sześćdziesiąt dziewięć setnych, w skali od 1 do 6. Utwór MR Harmoszku - GANGNAM STYLE Po Polsku Parodia:... nie został do dzisiaj ani razu pobrany. Utwór GANGNAM STYLE Po Polsku Parodia:... został skomentowany już cztery razy.
Przepisz kod z obrazka
 • ~bartex 03.02.2013
  dobre !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • ~piotrek @ .pl olsa 05.12.2012
  PO POLSKU FUJ , ALE PO ANGIELSKU FAJOWA PIOSENKA!!!
 • ~BARTEX 06.11.2012
  MOJA STARA HEJ DOSTAŁA CYNK O TYM ZE MIODZIO PODROZAŁO
 • ~XD. 27.10.2012
  ekstra!

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy poszukiwałeś piosenki GANGNAM STYLE Po Polsku Parodia:..., którą wykonuje MR Harmoszku? Jeśli faktycznie tak jest, nie mogłeś natrafić w lepsze miejsce. Zupełnie trywialne zasysanie najlepszych, darmowych mp3 na komputer, to działka naszego portalu. Nasz zbiór wykonawców jest ogromny - poza MR Harmoszku odszukasz tutaj także utwory mnóstwa innych artystów. Jeśli intryguje Cię ściąganie z Wrzuty, zaspokoimy Twoje potrzeby.

Nasza wyszukiwarka mp3 uprości Ci odszukanie właśnie takie piosenki, które chcesz pobrać. Jesteś fanem MR Harmoszku - GANGNAM STYLE Po Polsku Parodia:...? We właściwe pole wpisz tytuł i autora i wyszukaj - po chwili dostaniesz odpowiedź z Twoim mp3 do ściągnięcia. To jest całkowicie bez opłat i łatwiejsze niż Ci się wydaje!

Każdego dnia, bez przerwy, baza dostępnych empetrójek rośnie - z Waszą nieocenioną pomocą, jako użytkowników strony i pasjonatów niezłej muzy. Ostatnimi czasy nie dało się nie zaobserwować dużego wzrostu pobierania z Wrzuty piosenek MR Harmoszku. Jednakże czy warto posłuchać piosenek tego artysty, jak na przykład GANGNAM STYLE Po Polsku Parodia:...? Ściągnij mp3 i przekonaj się o tym własnoręcznie! To nic nie kosztuje, a prawdopodobnie dzięki temu odkryjesz dorobek następnej, rosnącej w siłę osobistości sceny muzycznej.

Wpisując na różnych stronach MR Harmoszku - GANGNAM STYLE Po Polsku Parodia:... mp3 download, ludzie natrafiają na pustkę, ponieważ wchodzą na podejrzane strony. Być może nawet takie witryny nie są złe, udostępniają pobieranie mp3 za opłatą. Korzystając z naszego niezwykłego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader, zaprzątające Ci głowę problemy ulotnią się. Bezproblemowo wykonasz GANGNAM STYLE Po Polsku Parodia:... download i w mgnieniu oka zaczniesz radować się ulubioną muzyką.

Mamy pewność, że zostaniesz na naszym portalu na dłużej i będziesz ją użytkował zawsze wtedy, gdy będzie Ci potrzeba darmowych mp3. A może chcesz poznać kogoś innego poza MR Harmoszku? Nic nie stoi na przeszkodzie. Całkiem możliwe, że ich przeboje będą niemal takie same jak GANGNAM STYLE Po Polsku Parodia:..., lecz istnieje spore prawdopodobieństwo, że jednak będą jak najbardziej inne i niepodobne do siebie. W dzisiejszych czasach istnieje niezliczona ilość gatunków muzycznych. Wcale nie musi Ci się podobać ten kawałek - na naszej stronie znajdziesz wiele innych mp3 za darmo, będących w stanie trafić w Twoje wymagania.

Jesteśmy dostępni absolutnie dla każdego. To, że omijasz Wrzutę i z naszą pomocą ściągasz piosenki, nie powoduje tego że chcemy za to pieniądze. Szukasz mp3 MR Harmoszku - GANGNAM STYLE Po Polsku Parodia:...? Ściągnij je właśnie teraz, zobaczysz że to bardzo łatwe. Codziennie szlifujemy nasz portal, abyś był w stanie bez przeszkód radować się z najlepszej, bezpłatną muzyką, bez żadnych ograniczeń.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj