Shane Wirkes - House Practice

Aktualna ocena: 3.6 / 5 (19 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:25
Data dodania: 30.10.2012 11:01:30
Rozmiar pliku: 12,4 MB
Tagi: Shane Wirkes, House Practice
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Shane_Wirkes_-_House_Practice.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu muzycznego, który właśnie słuchasz to mniejwięcej dwanaście i cztery setnych megabajta. Długość to pięć minut i dwadzieścia pięć sekund. Słuchasz utwór w formacie mp3 o tytule "House Practice", którego autorem jest Shane Wirkes. W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety do tego utworu muzycznego nie zamieszczono jak na razie żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Odwiedzający ocenili tę piosenkę już dziewiętnaście razy, a średnia głosów jest aktualnie równa trzy i sześćdziesiąt trzy setnych, w skali od jeden do sześć. Utwór Shane Wirkes - House Practice nie został jeszcze ani razu pobrany. Piosenka House Practice została skomentowana już jeden raz.
Przepisz kod z obrazka
  • ~Jakubbu 13.07.2013
    Genialne *_*

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Teraz każdy może poznać dokonania nowo pojawiających się wykonawców, przede wszystkim dzięki portalom takim jak nasz, gdzie każdy może ściągnąć darmowe mp3, jak choćby Shane Wirkes - House Practice. Czy warto się z tym zapoznać?

Shane Wirkes bez zahamowań zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, a to przez swoje świetne kawałki. Tak jak większość mało znanych artystów, tak i on od początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można zjednać sobie rzesze słuchaczy, którzy następnie mogą zdecydować się na zakup pełnych albumów, oczywiście jeśli będzie podobała im się muzyka, co niekoniecznie jest takie pewne. Ale tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży House Practice, niezwykła piosenka, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci pobranie tych piosenek, które chcesz mieć na swoim telefonie. Nie natrafisz tu na żadne pułapki czy ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie za darmo. Ważne jest też to, iż muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie posiada w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, którymi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne portale. Jeśli pragniesz jedynie czystej muzyki, korzystaj jedynie z tej witryny.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać wieczność, dopóki nie napełni się pasek z loadingiem piosenki - na naszej witrynie zrobisz mp3 download bez dodatkowych utrudnień, a co więcej szybko i za darmo.

Jeśli szukasz piosenki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na upodobania czy wiek, zdecyduj się na House Practice, autorstwa Shane Wirkes. Nie czekaj, aż Shane Wirkes - House Practice stanie się niemodna i ściągnij darmowe mp3 z naszego serwisu. Gwarantujemy, że nie będziesz tym rozczarowany - taki artysta tworzy hit za hitem, tak samo jest w przypadku tej piosenki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj