Imany - Slow Down

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:05
Data dodania: 07.11.2012 01:00:23
Rozmiar pliku: 5,64 MB
Tagi: Imany, Slow Down
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Imany_-_Slow_Down.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz słuchasz ma rozmiar pięć i sześćdziesiąt cztery setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na cztery minuty i pięć sekund. Słuchasz kawałek o tytule "Slow Down", którego autorem jest Imany. Plik mp3, który teraz odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dołączonego klipu do tej piosenki. Zalecamy zatem, abyś takowy dodał. Do tej pory nikt nie ściągnął ani razu pliku Imany - Slow Down. Nie znalazł się jeszcze żaden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy mogli cieszyć się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już dawno znaleźli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością muzyki, jeśli zabawisz tu na dłużej.

Będzie to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Slow Down. Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Stworzył ją Imany, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania kolejnych hitów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na licznych eventach. Ale do rzeczy. Wszystko co musisz zrobić, to znaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wrzucić ją w naszą znakomitą wyszukiwarkę.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie musiał zaglądać na inne portale i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Codziennie rozszerzamy bazę dostępnych empetrójek. Poprzez to zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na komputer przebój, który chcesz mieć, jak choćby Imany - Slow Down, a następnie wrzucić go na telefon.

Za sprawą tej strony przyswoisz sobie kilka bardzo prostych do zrobienia tricków, przez które już w kilka sekund na Twoim komputerze zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Chcesz skopiować na odtwarzacz mp3 Slow Down? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To bezpłatnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie swojego zbioru utworów oraz poznanie nowych muzyków. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty już długo będziesz ją znał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dziś osiągalne dla wszystkich, dlatego nastąpił ogromny przypływ osób, które wolą na poważnie iść w tym kierunku. Nie jest powiedziane, że kiedyś słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj