Akcent-Teraz Już Wiem NOWOŚĆ 2012

Aktualna ocena: 3.8 / 5 (5 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:58
Data dodania: 24.11.2012 00:09:27
Rozmiar pliku: 5,47 MB
Tagi: Akcent, Teraz Już Wiem NOWOŚĆ 2012, teraz, już, wiem
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Akcent-Teraz_Już_Wiem_NOWOŚĆ_2012.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz posiada rozmiar pięć i czterdzieści siedem setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i pięćdziesiąt osiem sekund. Jest to jeden z utworów stworzonych przez Akcent, którego nazwa to Teraz Już Wiem NOWOŚĆ 2012. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tej piosenki. Zalecamy zatem, byś go dodał. Użytkownicy oddali głos na tę piosenkę już pięć razy, a średnia ocen wynosi teraz trzy i osiemdziesiąt setnych, w skali od jeden do sześć. Plik Akcent-Teraz Już Wiem NOWOŚĆ 2012 nie został jeszcze nigdy pobrany. Piosenka Teraz Już Wiem NOWOŚĆ 2012 została skomentowana już jeden raz.
Przepisz kod z obrazka
  • marylka44 24.11.2012
    Im nowsze,tym ładniejsze:)

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali ulubionych kawałków? No cóż, oni już dawno trafili na nasz portal - zapewniamy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeżeli zostaniesz tu na dłużej.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy popularną piosenkę - Teraz Już Wiem NOWOŚĆ 2012, którą wykonuje Akcent, ceniony za tworzenie kawałków, które błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów w stacjach radiowych. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odszukasz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej witrynie - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie musisz wchodzić na inne portale. Widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem skupiają się nad tym, abyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 prosto od nas. Każdego dnia rozszerzamy zbiór dostępnych piosenek. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, na przykład Akcent-Teraz Już Wiem NOWOŚĆ 2012, a następnie wrzucić go na empetrójkę.

Za sprawą tej strony zgłebisz kilka bardzo nieskomplikowanych do realizacji chwytów, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz przerzucić na odtwarzacz mp3 Teraz Już Wiem NOWOŚĆ 2012? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakiś kawałek wpadnie w ręce komercji, Ty od dawna będziesz go znał?

Dziś już wszyscy mogą tworzyć muzykę. Za pomocą komputera lub realnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Pewnie marzysz o tym, żeby ludzie w przyszłości pobierali Twoje hity - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 reszty wykonawców i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj