8. Kamil Bednarek - Dla Ciebie

Aktualna ocena: 4.9 / 5 (24 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:23
Data dodania: 25.11.2012 21:46:01
Rozmiar pliku: 7,78 MB
Tagi: 8. Kamil Bednarek, Dla Ciebie, kamil, bednarek, dla, ciebie
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

8._Kamil_Bednarek_-_Dla_Ciebie.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu muzycznego, który teraz masz uruchomioną to około siedem i siedemdziesiąt osiem setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia trzy sekundy. Piosenka ta nosi tytuł "Dla Ciebie", której autorem jest 8. Kamil Bednarek. W piatek, 17 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Do tego utworu muzycznego nie dodano jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Użytkownicy ocenili tę piosenkę już dwadzieścia cztery razy, a średnia głosów wynosi cztery i dziewięćdziesiąt dwa setnych, w skali od 1 do 6. Żaden odwiedzający nie pobrał pliku 8. Kamil Bednarek - Dla Ciebie dotychczas. Nie znalazł się jak na razie ani jeden użytkownik, który miałby ochotę skomentować ten utwór w formacie mp3, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy wszyscy mogą zapoznać się z twórczością nawet najbardziej offowego wykonawcy, pojęcie muzyki z podziemi nieco blaknie - również przy pomocy serwisów analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, między innymi 8. Kamil Bednarek - Dla Ciebie. Dlaczego właśnie ta piosenka?

8. Kamil Bednarek bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, a to przez swoje świetne piosenki. Tak jak większość rozpoczynających karierę wykonawców, tak i on od początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do pobrania. Tym rozwiązaniem można zyskać sobie rzesze słuchaczy, którzy później mogą zdecydować się na zakup pełnych albumów, oczywiście jeżeli będzie podobała im się twórczość, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech służy Dla Ciebie, genialna empetrójka, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych eventach.

Chcesz mieć konkretne utwory na swoim telefonie? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie natkniesz się tutaj na żadne haczyki lub ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie darmowe. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, które można spotkać na analogicznych portalach. Puść w niepamięć pełne zagrożeń strony - tu znajduje się tylko bezpieczna muzyka.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać wieczność, aż napełni się pasek z loadingiem utworu - na naszej stronie zrobisz mp3 download bez dodatkowych problemów, a także darmowo i błyskawicznie.

Jeżeli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się wszystkim, bez względu na gust muzyczny czy wiek, dobrym wyborem jest Dla Ciebie, której kompozytorem jest 8. Kamil Bednarek. Nie czekaj, aż przeminie moda na bawienie się przy 8. Kamil Bednarek - Dla Ciebie i pobierz darmowe mp3 z naszej strony. 8. Kamil Bednarek nie bez przyczyny jest określany maszynką do tworzenia przebojów, w tym przypadku jest tak samo, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj