Sobota- Ona tańczy dla mnie

Aktualna ocena: 4.8 / 5 (6 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:07
Data dodania: 01.12.2012 14:08:53
Rozmiar pliku: 2,87 MB
Tagi: Sobota, Ona tańczy dla mnie, ona, tańczy, dla, mnie
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Sobota-_Ona_tańczy_dla_mnie.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie odtwarzasz zajmuje dwa i osiemdziesiąt siedem setnych megabajta. A jego czas trwania to trzy minuty i siedem sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Ona tańczy dla mnie", której autorem jest Sobota. W czwartek, 23 listopada 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dodanego klipu do tej piosenki. Byliśbyśmy więc bardzo szczęśliwi, gdybyś takowy dodał. Odwiedzający wystawili ocene na ten utwór już sześć razy, a średnia ocen jest teraz równa cztery i osiemdziesiąt trzy setnych, w skali od jeden do sześć. Plik Sobota- Ona tańczy dla mnie nie został do dzisiaj ani razu pobrany. Żadna osoba do dzisiaj nie zechciał skomentować tego utworu muzycznego, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się nowi twórcy, którzy bardzo szybko zyskują tłumy nowych wielbicieli, gotowych zapłacić spore kwoty za albumy i koncerty, aby tylko wesprzeć ulubionego twórcę. Takim twórcą jest właśnie Sobota, a najnowszy przebój Ona tańczy dla mnie jest obecnie szeroko komentowany na stronach internetowych, a to głownie przez niezwykłe brzmienie i niesamowitą jakość dźwięku.

A może sam wolisz się dowiedzieć, czym jest Sobota- Ona tańczy dla mnie? Pobierz mp3 z naszej witryny, a przekonasz, dlaczego ten utwór zbiera same dobre opinie wśród słuchaczy i krytyków. Bardzo możliwe, że normalnie słuchasz całkowicie innych piosenek - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, by przeoczyć taki smakowity kąsek. Pobierz to mp3 za darmo z naszej strony. Inaczej możesz być trochę wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Ona tańczy dla mnie, a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Szukasz na różnych portalach piosenki Sobota? Wszystko przez to pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który ułatwi Ci błyskawicznie na ściągnięcie dowolnego kawałka z tego serwisu. Już nie musisz poszukiwać darmowych kawałków na różnych, niebezpiecznych portalach - znajdziesz je tutaj, na niezawodnej stronie.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszej niesamowicie rozbudowanej bazy utworów. Poprzez takie rozwiązanie, od razu po wstukaniu do wyszukiwarki Sobota- Ona tańczy dla mnie, wyświetlą Ci się wyniki z możliwością pobrania bezpłatnego mp3 bezpośrednio na dysk twardy.

Mp3 do pobrania czekają tylko na Twój ruch. Jeśli jesteś już znudzony słuchaniem ciągle tej samej muzyki, a także tym, co podają nam radia, zdecydowanie musisz błyskawicznie pobrać jak najwięcej bezpłatnej muzyki mp3 z naszej witryny. Nie ma w tym nic trudnego, kilka kliknięć i voila! - w zamian otrzymasz mnóstwo przebojów, którymi będziesz mógł cieszyć się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj