Sobota & Weekend - Ona tanczy dla mnie

Aktualna ocena: 4.2 / 5 (196 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:09
Data dodania: 04.12.2012 20:09:12
Rozmiar pliku: 2,89 MB
Tagi: Sobota & Weekend, Ona tanczy dla mnie
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Sobota_&_Weekend_-_Ona_tanczy_dla_mnie.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz zajmuje dwa i osiemdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Długość to trzy minuty i dziewięć sekund. Jest to utwór w formacie mp3 tytułem "Ona tanczy dla mnie", którego wykonawcą jest Sobota & Weekend. Plik audio w formacie mp3, który w tej chwili słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tego utworu. Zachęcamy więc, byś go zaproponował. Odwiedzający wystawili ocene na ten kawałek już sto dziewięćdziesiąt sześć razy, a średnia ocen wynosi teraz cztery i osiemnaście setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Żaden odwiedzający nie ściągnął pliku Sobota & Weekend - Ona tanczy dla mnie do tego momentu. Piosenka Ona tanczy dla mnie została skomentowana już osiem razy.
Przepisz kod z obrazka
 • ~KInga53544 15.02.2013
  Super muza!!!
 • ~przemek 20.01.2013
  super
 • klaudialej 16.01.2013
  jak ściongną toł piosenke bo ja hce ściongną ć to wyskakuje musisz sie zalogować szeby ściongnąć
 • ~szysza96422 16.01.2013
  *cenzura* ta muza
 • ~WAŻNE 11.01.2013
  Dragon Ball znowu będzie emitowny w TV4 , jak zbierzemy 25 tysięcy podpisów , narazie jest ponad 7 tys , prosze podpisujcie sie pod tą petycją http://www.petycjeonline.com/dragonball
 • ~lysy ełk 31.12.2012
  zaje biste
 • ~tak yea 17.12.2012
  jak tu weekend bez soboty
 • ~dora 10.12.2012
  Świetnie zrobionu remix:) lepszy od oryginału

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy poszukiwałeś piosenki Ona tanczy dla mnie, którą stworzył Sobota & Weekend? Jeżeli rzeczywiście tak jest, nie zdołałbyś natrafić lepiej. Jedynie w tym miejscu odnajdziesz wspaniałe, darmowe mp3, które pobierzesz na swój komputer, nie natrafiając na trudności. Posiadamy niezwykle rozbudowaną bazą kawałków i wykonawców - to przeboje wielu innych twórców, nie tylko Sobota & Weekend. Więc jeżeli jesteś zaciekawiony ściąganiem z Wrzuty, spróbujemy się dorównać Twoim wymaganiom.

Nasza wyszukiwarka mp3 pomoże Ci znaleźć właśnie te kawałki, które życzysz sobie pobrać. Jesteś fanem Sobota & Weekend - Ona tanczy dla mnie? Nic prostszego - wprowadź to w odpowiednie pole i naciśnij "szukaj", a błyskawicznie otrzymasz listę mp3 do pobrania, absolutnie za darmo!

W każdej minucie, cały czas, lista udostępnianych piosenek rośnie - z Waszą nieocenioną pomocą, jako użytkowników portalu i fanów świetnej muzyki. W ostatnich dniach nie dało się nie zauważyć dużego wzrostu pobierania z Wrzuty piosenek Sobota & Weekend. Ale czy warto przesłuchać kawałki tego wykonawcy, jak na przykład Ona tanczy dla mnie? Pobierz mp3 i przetestuj to własnoręcznie! Całkowicie bezpłatnie możesz poznać działalność artystyczną następnej, wschodzącej gwiazdy świata muzyki.

Wpisując na różnych stronach Sobota & Weekend - Ona tanczy dla mnie mp3 download, ludzie natrafiają na pustkę, ponieważ są kierowani na śmieciowe portale. A jeśli nawet te strony nie są złe, każą sobie płacić za ściąganie mp3. Dzięki naszemu niezwyczajnemu narzędziu, Wrzuta downloader, zajmujące Ci myśli trudności pójdą precz. Bez żadnych problemów wykonasz Ona tanczy dla mnie download i błyskawicznie będziesz mógł radować się ulubioną piosenką.

Jeżeli stale potrzebujesz mp3 za free, powinieneś zostać dłużej na naszej witrynie i używać jej regularnie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by poza Sobota & Weekend poznać również innych artystów. Być może ich przeboje będą niemal identyczne jak Ona tanczy dla mnie, lecz istnieje duże prawdopodobieństwo, że jednak będą bardzo różne i niepodobne do siebie. W dzisiejszych czasach pojawiła się niezliczona ilość gatunków muzycznych. Niekoniecznie musi Ci się spodobać ta piosenka - na naszej stronie odnajdziesz wiele innych mp3 za free, będących w stanie wpasować się w Twoje wymagania.

Jesteśmy otwarci bez wyjątku dla wszystkich. To, że omijasz Wrzutę i z naszą pomocą pobierasz piosenki, nie powoduje tego że zaczniemy pobierać za to opłaty. Pragniesz mp3 Sobota & Weekend - Ona tanczy dla mnie? Pobierz je właśnie teraz, przekonaj się że to bardzo łatwe. Jeżeli dokładnie obserwujesz transformacje na naszym portalu, wiesz że cały czas coś dopieszczamy. Przez to możesz bez przeszkód i blokad czerpać ze źródła świetnej, bezpłatnej muzyki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj