Tomasz Niecik - Lalka

Aktualna ocena: 4 / 5 (2 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:25
Data dodania: 07.12.2012 11:59:23
Rozmiar pliku: 4,69 MB
Tagi: Tomasz Niecik, Lalka, tomasz, niecik
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Tomasz_Niecik_-_Lalka.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie odtwarzasz to mniejwięcej cztery i sześćdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia pięć sekund. To jeden z piosenek nagranych przez Tomasz Niecik, której tytuł brzmi Lalka. We wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Odwiedzający wystawili ocene na tę piosenkę już dwa razy, a średnia ocen wynosi aktualnie cztery i zero setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Żadna osoba nie ściągnęła pliku mp3 Tomasz Niecik - Lalka dotychczas. Żaden odwiedzający jeszcze nie zechciał dodać komentarza do tego utworu, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, szli ulicą i słuchali ulubionych piosenek? No cóż, oni już dawno trafili na nasz portal - jeżeli zostaniesz tutaj na dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz miał możliwość brać ze sobą własną muzykę.

Będzie to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Lalka. Znasz taką piosenkę, czyż nie? Stworzył ją Tomasz Niecik - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych hitów, a mnóstwo jego kawałków gości na licznych imprezach. Ale ad rem. Jeżeli pragniesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Wcale nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne portale. Bo widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem pracują nad tym, abyś miał możliwość ignorować inne strony i pobierać mp3 bezpośrednio od nas. Każdego dnia rozbudowujemy zbiór dostępnych przebojów. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Tomasz Niecik - Lalka, a następnie wrzucić go na empetrójkę.

Za pośrednictwem tej strony opanujesz kilka niezwykle prostych do wykonania chwytów, dzięki którym już w kilka sekund na Twoim dysku zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Chcesz skopiować na odtwarzacz mp3 Lalka? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty już długo będziesz ją znał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są osiągalne dla każdego, dlatego pojawił się niezwykły przypływ ludzi, którzy wolą profesjonalnie się tym zajmować. Nikt nie powiedział, że kiedyś słuchacze nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj