Mateusz Mijal - Coś na później

Aktualna ocena: 3.3 / 5 (7 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:26
Data dodania: 08.12.2012 22:24:43
Rozmiar pliku: 7,87 MB
Tagi: Mateusz Mijal, Coś na później, mateuszmijalco...
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Mateusz_Mijal_-_Coś_na_później.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Podobne pliki mp3

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz ma rozmiar siedem i osiemdziesiąt siedem setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia sześć sekund. Jest to jeden z piosenek stworzonych przez Mateusz Mijal, której nazwa brzmi Coś na później. Kawałek w formacie mp3, który obecnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Jeden z userów zamieścił już klip do tej piosenki i możesz go uruchomić powyżej. Userzy wystawili ocene na ten plik już siedem razy, a średnia ocen jest równa trzy i dwadzieścia dziewięć setnych, w skali od 1 do 6. Żaden odwiedzający nie ściągnął pliku mp3 Mateusz Mijal - Coś na później do dnia dzisiejszego. Nie znalazła się jak na razie ani jedna osoba, która miałby ochotę dodać komentarz do tego utworu, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, definicja undergroundowej muzyki lekko traci na wartości - także za sprawą portali podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, między innymi Mateusz Mijal - Coś na później. Czy warto tego posłuchać?

Mateusz Mijal bez kompleksów zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć utworom. Na początku swojej przygody z komponowaniem, robił podobnie jak reszta wykonawców - umieszczał w sieci darmowe mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia w ciemno za muzykę, która może nam nie przypasować. Jednak tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Coś na później, świetna piosenka, która potrafi zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci ściągnięcie tych utworów, które chciałbyś mieć na swoim telefonie. Nie natkniesz się tu na żadne haczyki i ukryte koszty - wszystko jest jasne i absolutnie za darmo. Istotne jest także to, że muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie posiada w sobie różnych wirusów i trojanów, którymi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne serwisy. Jeśli pragniesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj wyłącznie z naszej strony.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download aż do dziś nie było tak łatwe, a na dodatek szybkie i bezpłatne. Zapomnij o denerwującym czekaniu, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Coś na później, autorstwa Mateusz Mijal, to doskonała muzyka na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy gusta muzyczne. Nie zwlekaj - ściągnij mp3 z naszego portalu i przekonaj się, dlaczego Mateusz Mijal - Coś na później jest teraz trendy. Z całą pewnością nie będziesz tym rozczarowany - taki wykonawca produkuje hit za hitem, nie inaczej jest, jeśli chodzi o ten kawałek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj