Weekend - Zakochani Wciaz Jak Nikt 2012

Aktualna ocena: 4 / 5 (133 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 4:47
Data dodania: 10.12.2012 18:14:54
Rozmiar pliku: 11,0 MB
Tagi: Weekend, Zakochani Wciaz Jak Nikt 2012, wciaz, jak, nikt, 2012
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Weekend_-_Zakochani_Wciaz_Jak_Nikt_2012.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz ma rozmiar jedenaście i zero setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i czterdzieści siedem sekund. To piosenka tytułem "Zakochani Wciaz Jak Nikt 2012", której autorem jest Weekend. Utwór mp3, który w tym momencie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 18 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dodanego teledysku do tego kawałka. Zachęcamy więc, byś go zaproponował. Użytkownicy ocenili ten utwór już sto trzydzieści trzy razy, a średnia głosów jest równa trzy i dziewięćdziesiąt osiem setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Jeszcze żadna osoba nie zapisała nigdy pliku mp3 Weekend - Zakochani Wciaz Jak Nikt 2012. Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu boisz się odwiedzić świat muzyki? Czeka na Ciebie ogrom darmowych kawałków, wszystko co trzeba wykonać to skorzystać z naszej niezastąpionej wyszukiwarki mp3. Chcesz Zakochani Wciaz Jak Nikt 2012? Pobierz mp3 błyskawicznie, każdy sobie z tym poradzi.

Weekend jest sławnym i poważanym twórcą w świecie muzyki. Jego utwory błyskawicznie stają się popularnymi hitami. Podobnie stało się z Zakochani Wciaz Jak Nikt 2012. Download tego utworu możesz zrobić właśnie tutaj. To tylko kilka kliknięć, dzielących Cię od cieszenia się tym utworem, bez przymusu odwiedzania Wrzuty albo innych portali.

Dzięki naszym darmowym mp3 możesz słuchać muzyki wszędzie tam, gdzie zechcesz. Lubisz włączyć kawałki w odtwarzaczu lub na wieży? Więc nie czekaj - ściągnij Weekend - Zakochani Wciaz Jak Nikt 2012 i włączaj ją gdzie zechcesz, bez żadnych przeszkód.

Co ważne, nie pobieramy żadnych opłat za to, że dajemy Ci mp3 do ściągnięcia. Całość jest zupełnie za free, nie zapłacisz za to ani grosza, nie musisz zrobić nic poza wytypowaniem piosenki i pobraniem jej. Pobieranie piosenek z serwisu Wrzuta to dobre wyjście dla tych, którzy chcą najpierw zaznajomić się z danym albumem lub utworem, a w następstwie tego to zakupić.

Zanim ściągniesz darmowe mp3, masz możliwość przesłuchania go, aby nie brać tego na ślepo i nie zaśmiecać sobie komputera. Jeśli taki utwór Ci się nie spodoba, zawsze możesz przejść do innego. Jednak Zakochani Wciaz Jak Nikt 2012, którego autorem jest Weekend, jest ostatnimi czasy bardzo popularny - nie pozostań w tyle i skorzystaj z naszego niezwykłego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj