South Blunt System - Była Chłodna

Aktualna ocena: 3.6 / 5 (36 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:59
Data dodania: 27.12.2012 14:48:38
Rozmiar pliku: 5,49 MB
Tagi: South Blunt System, Była Chłodna
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

South_Blunt_System_-_Była_Chłodna.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu muzycznego, który właśnie odtwarzasz to mniejwięcej pięć i czterdzieści dziewięć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i pięćdziesiąt dziewięć sekund. To jeden z piosenek nagranych przez South Blunt System, której tytuł brzmi Była Chłodna. Plik audio w formacie mp3, który obecnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 17 listopada 2017 roku. Trochę wyżej zobaczysz klip związany z tą piosenką. Userzy ocenili ten utwór już trzydzieści sześć razy, a średnia ocen wynosi trzy i pięćdziesiąt osiem setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Do dziś żadna osoba nie zapisała ani razu utworu muzycznego South Blunt System - Była Chłodna. Nie znalazł się do dziś ani jeden użytkownik, który miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - jeśli zostaniesz tutaj nieco dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz w stanie mieć ze sobą własną muzykę.

Stanie się to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Była Chłodna. Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest South Blunt System, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania kolejnych hitów, a wiele jego utworów gości na licznych imprezach. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odszukasz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej stronie - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Wcale nie musisz wchodzić na inne witryny. Widzisz, wszyscy w zespole pracujemy nad tym, abyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek rozszerza się każdego dnia. Poprzez to zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na dysk pożądany kawałek, dla przykładu South Blunt System - Była Chłodna, a następnie przegrać go na przenośny odtwarzać.

Dzięki tej stronie przyswoisz sobie kilka bardzo nieskomplikowanych do zrobienia sztuczek, poprzez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Chciałbyś ściągnąć na telefon Była Chłodna? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie dostępne dla każdego, stąd ogromny wysyp osób, które zaczynają profesjonalnie się tym zajmować. Pewnie marzysz o tym, aby słuchacze pewnego dnia ściągali Twoje hity - a na razie pobieraj darmowe mp3 reszty muzyków i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj