After Party - Jesteś Moim Przeznaczeniem

Aktualna ocena: 4.7 / 5 (23 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 4:12
Data dodania: 27.01.2013 15:12:53
Rozmiar pliku: 9,68 MB
Tagi: After Party, Jesteś Moim Przeznaczeniem, after, party, jesteś, moim, przeznaczeniem
Źródło:

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Po kliknięciu w przycisk zostanie aktywowany applet Java. Wyświetli się komunikat z zapytaniem, czy zezwolić na uruchomienie appletu. Klinij wtedy przycisk "Run". Jeśli zaznaczysz opcję "Always trust content from this publisher." to komunikat ten nie będzie następnym razem wyświetlany. Jeśli chcesz użyć tej metody, musisz mieć zainstalowaną Javę. Możesz ją za darmo pobrać tutaj. Jeśli twój komputer nie jest zbyt mocny, otwieranie może potrwać dłuższą chwilę.
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

After_Party_-_Jesteś_Moim_Przeznaczeniem.mp3

rozpocznie się za

7 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku mp3, który teraz słyszysz to dziewięć i sześćdziesiąt osiem setnych megabajta. Czas trwania to cztery minuty i dwanaście sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Jesteś Moim Przeznaczeniem", której wykonawcą jest After Party. Utwór, który w tej chwili odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 20 kwietnia 2014 roku. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy zatem, abyś go zaproponował. Odwiedzający oddali głos na ten plik już dwadzieścia trzy razy, a średnia ocen jest teraz równa cztery i siedemdziesiąt cztery setnych, w skali od jeden do sześć. Utwór After Party - Jesteś Moim Przeznaczeniem nie został do dziś nigdy pobrany. Piosenka Jesteś Moim Przeznaczeniem została skomentowana już cztery razy.
Przepisz kod z obrazka
 • ~stach666 15.03.2013
  jesteś moim *cenzura* przeznaczeniem i *cenzura* ci za to szmato hahaha ale dno.............
 • ~:p 11.02.2013
  bujaj sie hahahah
 • spokuwa 01.02.2013
  Bez komentarza -,-
 • ~lidunia:) 29.01.2013
  piękna pioseneczka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Teraz każdy jest w stanie odkryć twórczość nowo pojawiających się artystów, również za sprawą serwisów takich jak nasz, gdzie każdy może ściągnąć darmowe mp3, jak choćby After Party - Jesteś Moim Przeznaczeniem. Dlaczego właśnie ten kawałek?

After Party bez kompleksów zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, a to poprzez swoje łatwo wpadające w ucho kawałki. Tak jak większość początkujących wykonawców, tak i on od początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia w ciemno za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży Jesteś Moim Przeznaczeniem, niezwykła empetrójka, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Chcesz mieć konkretne kawałki na swoim komputerze? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci taką możliwość. Nie natrafisz tu na żadne pułapki czy ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie darmowe. Co więcej, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od niebezpiecznych wirusów, które możesz napotkać na analogicznych stronach. Jeżeli chcesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj właśnie z tej witryny.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Już nie musisz czekać długie minuty, dopóki nie załaduje Ci się tam piosenka - u nas wykonasz mp3 download bez dodatkowych trudności, a co więcej bez opłat i błyskawicznie.

Jeżeli potrzebujesz empetrójki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na gust muzyczny lub wiek, dobrym wyborem jest Jesteś Moim Przeznaczeniem, autorstwa After Party. Nie zwlekaj, aż After Party - Jesteś Moim Przeznaczeniem stanie się passe i pobierz darmowe mp3 z naszego portalu. Gwarantujemy, że nie będziesz tym zawiedziony - ten artysta nagrywa hit za hitem, podobnie jest, jeżeli chodzi o ten kawałek.

Teledysk Liber/ N. Szroeder - Wszystkiego Na Raz (VIDEO)
Liber/ N. Szroeder - Wszystkiego Na Raz (VIDEO)
Teledysk AFTER PARTY - Bujaj się ( Official Video Clip )
AFTER PARTY - Bujaj się ( Official Video Clip )
Teledysk Natalia Szroeder - JANE
Natalia Szroeder - JANE

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj