3.Patrycja Markowska - Alter Ego

Aktualna ocena: 2.3 / 5 (3 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:32
Data dodania: 09.02.2013 18:33:56
Rozmiar pliku: 1,62 MB
Tagi: 3.Patrycja Markowska, Alter Ego, 3patrycja, markowska, alter, ego
Źródło:

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Po kliknięciu w przycisk zostanie aktywowany applet Java. Wyświetli się komunikat z zapytaniem, czy zezwolić na uruchomienie appletu. Klinij wtedy przycisk "Run". Jeśli zaznaczysz opcję "Always trust content from this publisher." to komunikat ten nie będzie następnym razem wyświetlany. Jeśli chcesz użyć tej metody, musisz mieć zainstalowaną Javę. Możesz ją za darmo pobrać tutaj. Jeśli twój komputer nie jest zbyt mocny, otwieranie może potrwać dłuższą chwilę.
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

3.Patrycja_Markowska_-_Alter_Ego.mp3

rozpocznie się za

7 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie masz otworzoną to około jeden i sześćdziesiąt dwa setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i trzydzieści dwa sekundy. To jeden z wielu dzieł stworzonych przez 3.Patrycja Markowska, którego nazwa brzmi Alter Ego. Kawałek w formacie mp3, który teraz słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w środę, 23 kwietnia 2014 roku. Do tego kawałka nie zaproponowano dotychczas żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Odwiedzający wystawili ocene na ten utwór już trzy razy, a średnia głosów wynosi aktualnie dwa i trzydzieści trzy setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Do dzisiaj nikt nie ściągnął ani razu pliku 3.Patrycja Markowska - Alter Ego. Nikt do dziś nie raczył skomentować tego pliku audio, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy słuchacze mogą zapoznać się z twórczością dowolnego wykonawcy, pojęcie undergroundowej muzyki nieco blaknie - również za sprawą serwisów podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, do których zalicza się 3.Patrycja Markowska - Alter Ego. Czy warto przesłuchać ten utwór?

3.Patrycja Markowska jest jednym z grona reprezentantów świata muzyki, którzy błyskawicznie podbijają serca kolejnych słuchaczy. Na początku swojej podróży z muzyką, robił tak samo jak inni wykonawcy - umieszczał w Internetu darmowe mp3 do ściągnięcia. To niezły sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez konieczności płacenia w ciemno za coś, co może nam nie przypasować. Jednakże w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech posłuży Alter Ego, świetna kompozycja, goszcząca coraz częściej na znanych imprezach.

Chcesz mieć ulubione piosenki na swoim telefonie? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci tę możliwość. Nie natkniesz się tutaj na żadne pułapki i ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie darmowe. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, jakie możesz spotkać na podobnych serwisach. Jeżeli chcesz jedynie czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z tej strony.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download aż do dziś nie było tak bezproblemowe, a dodatkowo szybkie i darmowe. Koniec z wiecznym czekaniem na załadowanie piosenek; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Alter Ego, autorstwa 3.Patrycja Markowska, to fantastyczna piosenka na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Nie zwlekaj, aż 3.Patrycja Markowska - Alter Ego stanie się passe i pobierz darmowe mp3 z naszej strony. Z całą pewnością nie będziesz tym zawiedziony - ten artysta tworzy przebój za przebojem, tak samo jest, jeżeli chodzi o tę empetrójkę.

Teledysk Masters-dlaczego nie odbierasz
Masters-dlaczego nie odbierasz
Teledysk Medium - Każda laska 2011 HIT!!! NOWOŚĆ Full HD.mp4
Medium - Każda laska 2011 HIT!!! NOWOŚĆ Full HD.mp4
Teledysk Mateusz Mijal - Coś na później
Mateusz Mijal - Coś na później

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj