Onar - Piękny Dzień

Aktualna ocena: 4.5 / 5 (13 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:39
Data dodania: 10.02.2013 16:24:30
Rozmiar pliku: 7,85 MB
Tagi: Onar, Piękny Dzień, piękny, dzień, raptuss, zajebiste, fajne, myslenia, rozmyslanie, rozkminka
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Onar_-_Piękny_Dzień.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie masz otworzoną to około siedem i osiemdziesiąt pięć setnych megabajta. Długość to trzy minuty i trzydzieści dziewięć sekund. To piosenka o tytule "Piękny Dzień", której autorem jest Onar. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dodanego teledysku do tej piosenki. Będziemy zatem bardzo szczęśliwi, jeśli byś takowy zaproponował. Userzy wystawili ocene na tę piosenkę już trzynaście razy, a średnia ocen jest równa cztery i czterdzieści sześć setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Piosenka Onar - Piękny Dzień nie została dotychczas ani razu pobrana. Nie ma dotychczas żadnego komentarza dodanego do tego pliku audio, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu obawiasz się wejść do świata muzyki? Czeka na Ciebie ogrom darmowych piosenek, wystarczy że skorzystasz z naszej niesamowitej wyszukiwarki mp3. Chcesz Piękny Dzień? Pobierz mp3 w mgnieniu oka, każdy sobie z tym poradzi.

Onar to lubiany oraz znany autor w świecie muzyki. Tworzone przez niego kawałki szybko docierają na szczyty list przebojów. Nie inaczej stało się z Piękny Dzień. Download tego pliku możesz przeprowadzić właśnie tu. Jedynie parę kliknięć wystarczy, byś nie musiał wchodzić na Wrzutę czy inne witryny, aby słuchać tej piosenki.

Nasze darmowe mp3 umożliwiają Ci słuchanie muzyki dokładnie tam, gdzie będziesz chciał. Chcesz włączyć kawałki na wieży lub w telefonie? Więc nie czekaj - ściągnij Onar - Piękny Dzień i słuchaj jej gdziekolwiek zechcesz, bez żadnych trudności.

Udostępniamy Ci mp3 do pobrania bez żadnych pieniędzy! Całość jest zupełnie za free, wystarczy że wybierzesz piosenkę i pobierzesz ją, nie zapłacisz za dostęp do pliku. Ściąganie hitów z serwisu Wrzuta jest znakomitym wyjściem dla osób, które pragną najpierw posłuchać dany utwór lub konkretny album, i dopiero później to nabyć.

Zanim pobierzesz darmowe mp3, masz możliwość przesłuchania go, żeby nie brać tego w ciemno i nie robić bałaganu na dysku twardym. Jeśli taki kawałek Ci się nie spodoba, zawsze możesz wybrać inny. Jednak Piękny Dzień, autorstwa Onar, jest od niedawna bardzo popularny - nie zostań w tyle i bez żadnych problemów skorzystaj z naszego znakomitego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj