Mix Disco Polo 2012-2013

Aktualna ocena: 4.4 / 5 (20 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 20:32
Data dodania: 11.02.2013 10:52:55
Rozmiar pliku: 28,2 MB
Tagi: Mix Disco Polo 2012, 2013
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Mix_Disco_Polo_2012-2013.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie odtwarzasz zajmuje dwadzieścia osiem i dwa setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na dwadzieścia minut i trzydzieści dwa sekundy. Odtwarzasz piosenkę tytułem "2013", której wykonawcą jest Mix Disco Polo 2012. We wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dodanego teledysku do tego utworu. Byliśbyśmy więc wdzięczni, jak byś takowy dodał. Użytkownicy ocenili tę piosenkę już dwadzieścia razy, a średnia głosów wynosi aktualnie cztery i czterdzieści setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Żadna osoba nie pobrała pliku mp3 Mix Disco Polo 2012-2013 do dnia dzisiejszego. Utwór 2013 został skomentowany już jeden raz.
Przepisz kod z obrazka
  • ~Rock 14.02.2013
    Zajefajne;D

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali ulubionych piosenek? No cóż, oni już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeżeli spędzisz tutaj więcej czasu.

Stanie się to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład 2013. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Stworzył ją Mix Disco Polo 2012 - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych przebojów, a wiele piosenek jego autorstwa gości na licznych eventach. Jednak ad rem. Jeśli pragniesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz mógł ściągnąć pożądany kawałek.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne witryny. Widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem pracują nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio stąd. Bez przerwy rozszerzamy zbiór dostępnych kawałków. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na komputer przebój, który chcesz mieć, jak choćby Mix Disco Polo 2012-2013, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę opanujesz kilka bardzo sprytnych do zrobienia tricków, dzięki którym bardzo szybko na Twoim komputerze znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś skopiować na odtwarzacz mp3 2013? Pobierz mp3 właśnie teraz. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Dziś dosłownie każdy może tworzyć piosenki. Przy pomocy komputera albo realnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że kiedyś słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. A na razie Ty ściągaj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj