Zabiorę cię właśnie tam

Aktualna ocena: 5 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:8
Data dodania: 21.02.2013 21:21:01
Rozmiar pliku: 3.48 MB
Tagi: zabiorę, cię, właśnie, tam
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Zabiorę_cię_właśnie_tam.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie słuchasz zajmuje trzysta czterdzieści osiem i zero setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i osiem sekund. Jest to miejsce, w którym możesz odtwarzać bez limitu i zapisać na dysk kompletnie za darmo plik mp3 Zabiorę cię właśnie tam. Utwór, który w tej chwili słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dodanego klipu do tego pliku. Będziemy więc bardzo szczęśliwi, jeśli byś go dodał. Userzy wystawili ocene na tę piosenkę już jeden raz, a średnia głosów jest aktualnie równa pięć i zero setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku audio Zabiorę cię właśnie tam jak na razie. Nie znalazła się do tej pory ani jedna osoba, która zechciałaby skomentować ten utwór muzyczny, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, szli ulicą i słuchali ulubionych piosenek? No cóż, ci ludzie już dawno znaleźli nasz portal - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością słuchania, jeżeli zostaniesz tu na dłużej.

Stanie się to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Zabiorę cię właśnie tam. Znasz tę piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją Zabiorę cię właśnie tam - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych przebojów, a wiele piosenek jego autorstwa gości na najlepszych imprezach. Jednak ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to wyszukać w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wrzucić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Mało? Dostaniesz więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne witryny i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek poszerza się bez przerwy. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk pożądany utwór, na przykład Zabiorę cię właśnie tam, a następnie wrzucić go na empetrójkę.

Dzięki tej stronie przetestujesz kilka niezwykle łatwych do wykonania tricków, dzięki którym już w kilka sekund na Twoim komputerze zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz skopiować na odtwarzacz mp3 Zabiorę cię właśnie tam? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Obecnie dosłownie każdy może nagrywać piosenki. Za pomocą prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia fani muzyki nie będą ściągać z naszej strony Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj