Donatan - Z Samym Soba (Feat. Sokol)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:11
Data dodania: 20.03.2013 10:00:32
Rozmiar pliku: 7,30 MB
Tagi: Donatan, Z Samym Soba (Feat. Sokol), samym, soba, sokol
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Donatan_-_Z_Samym_Soba_(Feat._Sokol).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który teraz słuchasz ma rozmiar siedem i trzydzieści setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i jedenaście sekund. To jeden z dzieł nagranych przez Donatan, którego tytuł to Z Samym Soba (Feat. Sokol). W czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego utworu muzycznego. Zalecamy zatem, byś go zaproponował. Piosenka Donatan - Z Samym Soba (Feat. Sokol) nie została jak na razie nigdy pobrana. Nie znalazła się jak na razie ani jedna osoba, która zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Obecnie każdy może odkryć twórczość coraz to nowych artystów, również dzięki portalom takim jak nasz, na których wszyscy mogą zdobyć darmowe mp3, jak choćby Donatan - Z Samym Soba (Feat. Sokol). Dlaczego właśnie ten utwór?

Donatan jest jednym z grona przedstawicieli świata muzyki, którzy szturmem zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Tak jak mnóstwo rozpoczynających karierę kompozytorów, tak i on na początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. To świetny sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia w ciemno za coś, co może nie będzie się nam podobać. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech posłuży Z Samym Soba (Feat. Sokol), niezwykła empetrójka, goszcząca coraz częściej na znanych eventach.

Chcesz mieć konkretne kawałki na swoim odtwarzaczu? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie powinieneś obawiać się o żadne opłaty - całość dostępnych u nas utworów jest zupełnie za darmo, bez żadnych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od niebezpiecznych wirusów, które możesz napotkać na podobnych witrynach. Jeśli pragniesz tylko czystej muzyki, korzystaj właśnie z tej witryny.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Wykonanie mp3 download aż do tej pory nie było tak łatwe, a dodatkowo darmowe i szybkie. Zapomnij o denerwującym czekaniu na załadowanie piosenek; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się wszystkim, bez względu na gust muzyczny lub wiek, dobrym wyborem jest Z Samym Soba (Feat. Sokol), której kompozytorem jest Donatan. Nie czekaj, aż przeminie trend na bawienie się przy Donatan - Z Samym Soba (Feat. Sokol) i ściągnij darmowe mp3 z naszego serwisu. Gwarantujemy, że nie będziesz tym rozczarowany - ten wykonawca produkuje przebój za przebojem, nie inaczej jest w przypadku tego kawałka.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj