Igor Herbut w RMF FM + LemON - Napraw

Aktualna ocena: 2.9 / 5 (9 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 7:28
Data dodania: 08.05.2013 14:19:14
Rozmiar pliku: 6.84 MB |
Tagi: Igor Herbut w RMF FM + LemON, Napraw, mnie, lemon, cover
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Igor_Herbut_w_RMF_FM_+_LemON_-_Napraw.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który właśnie masz otworzoną to mniejwięcej sześćset osiemdziesiąt cztery i zero setnych megabajta. Długość oscyluje na siedem minut i dwadzieścia osiem sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Napraw", której autorem jest Igor Herbut w RMF FM + LemON. W czwartek, 23 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety do tego pliku nie dodano jak na razie żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Userzy oddali głos na tę piosenkę już dziewięć razy, a średnia głosów jest teraz równa dwa i osiemdziesiąt dziewięć setnych, w skali od jeden do sześć. Do tego momentu żaden użytkownik nie pobrał ani razu pliku mp3 Igor Herbut w RMF FM + LemON - Napraw. Żaden użytkownik jak na razie nie raczył dodać komentarza do tego pliku audio, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Każdego roku, na scenie muzycznej pojawiają się kolejni artyści, którzy bardzo szybko zyskują tłumy nowych wielbicieli, którzy są gotowi wydać mnóstwo kasy na albumy i koncerty i w ten sposób wesprzeć ukochanego artystę. Tak samo jest, jeśli chodzi o Napraw, wykonywanym przez Igor Herbut w RMF FM + LemON. Przebój ten błyskawicznie podbija miejsca w stacjach radiowych, przede wszystkim dzięki niesamowitej kompozycji i temu, że łatwo ją zapamiętać.

A może sam chcesz się dowiedzieć, czym jest Igor Herbut w RMF FM + LemON - Napraw? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a dowiesz się, dlaczego ten utwór zyskuje same przychylne recenzje pośród słuchaczy i krytyków. Bardzo prawdopodobne, że na codzień słuchasz całkiem innych utworów - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, aby ominąć taki smakowity kąsek. Ściągnij to mp3 za darmo z naszej strony. W innym przypadku pewnie będziesz nieco wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Napraw, a Ty nie będziesz wiedział o czym mówią, bo nie słyszałeś tego przeboju.

Szukasz w wielu miejscach kawałka Igor Herbut w RMF FM + LemON? Poważną przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Jednakże my mamy na to świetny sposób. Nasz Wrzuta downloader umożliwi Ci bardzo szybko na ściągnięcie dowolnego utworu z Wrzuty. Od teraz nie musisz szukać darmowych piosenek na różnych, nie całkiem bezpiecznych witrynach - odnajdziesz je u nas, na niezawodnej stronie.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszej bardzo mocno rozbudowanej bazy empetrójek. Poprzez takie rozwiązanie, w jednej chwili po wstukaniu do wyszukiwarki Igor Herbut w RMF FM + LemON - Napraw, dostaniesz wyniki z możliwością pobrania darmowego mp3 wprost na dysk twardy.

Tylko u nas pobierzesz darmowe mp3. Jeśli jesteś już zmęczony słuchaniem ciągle tej samej muzyki, a także tym, co podają nam radia, powinieneś błyskawicznie pobrać dużo darmowej muzyki mp3 z naszej strony. Nie ma w tym nic trudnego, kilka kliknięć i voila! - w zamian otrzymasz niezliczoną ilość hitów, którymi będziesz mógł radować się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj