Feel - Poczuj to

Aktualna ocena: 5 / 5 (4 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:44
Data dodania: 08.05.2013 16:16:33
Rozmiar pliku: 3.42 MB |
Tagi: Feel, Poczuj to, poczuj, to, co, ja
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Feel_-_Poczuj_to.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz słuchasz waży trzysta czterdzieści dwa i zero setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i czterdzieści cztery sekundy. Uruchomiłeś utwór tytułem "Poczuj to", którego autorem jest Feel. Utwór w formacie mp3, który w tym momencie słuchasz został dodany do naszej bazy danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Odwiedzający ocenili ten utwór już cztery razy, a średnia głosów jest równa pięć i zero setnych, w skali od jeden do sześć. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku audio Feel - Poczuj to do tego momentu. Nie znalazła się jak na razie żadna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie bój się wejść do świata muzyki. Czeka na Ciebie bezlik bezpłatnych piosenek, wystarczy że skorzystasz z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Chcesz Poczuj to? Pobierz mp3 w mgnieniu oka, to prostsze niż Ci się wydaje.

Feel to ceniony oraz modny twórca sceny muzycznej. Jego piosenki w mgnieniu oka docierają na szczyty list przebojów. Podobnie dzieje się z Poczuj to. Download pliku mp3 najłatwiej wykonać na naszej stronie. Jedynie parę kliknięć wystarczy, abyś nie musiał zaglądać na Wrzutę lub podobne witryny, żeby słuchać tego utworu.

Dzięki naszym darmowym mp3 możesz cieszyć się z muzyki wszędzie tam, gdzie będziesz chciał. Chcesz posłuchać piosenek w telefonie lub odtwarzaczu? Zatem nie czekaj - ściągnij Feel - Poczuj to i włączaj ją gdzie chcesz, bez ograniczeń.

Co najważniejsze, nie chcemy żadnych pieniędzy za to, że dajemy Ci mp3 do pobrania. Wszystko jest absolutnie za free, nie zapłacisz za dostęp do plików, nie musisz uczynić niczego poza wytypowaniem utworu i ściągnięciem go. Ściąganie piosenek z serwisu Wrzuta to świetne wyjście dla tych, którzy pragną przedtem przesłuchać daną piosenkę lub konkretny album, i w następstwie tego to kupić.

Nie bierz niczego w ciemno i nie rób nieporządku na dysku twardym - odsłuchaj darmowe mp3, nim je ściągniesz. Gdy taki kawałek nie wpasuje się w Twój gust, zawsze jesteś w stanie kliknąć na inny. Ale Poczuj to, autorstwa Feel, jest ostatnimi czasy na topie - Ty też nadążaj za trendami i skorzystaj z naszego bezproblemowego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj