Honey - Nie Powiem Jak

Aktualna ocena: 4.1 / 5 (19 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:15
Data dodania: 08.05.2013 16:32:48
Rozmiar pliku: 1.49 MB
Tagi: Honey, Nie Powiem Jak, kufel
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Honey_-_Nie_Powiem_Jak.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie słuchasz waży sto czterdzieści dziewięć i zero setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i piętnaście sekund. Jest to jeden z dzieł autorstwa Honey, którego tytuł to Nie Powiem Jak. Plik mp3, który obecnie słuchasz został dodany do naszej bazy danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie ma jeszcze żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Odwiedzający oddali głos na ten utwór już dziewiętnaście razy, a średnia głosów jest równa cztery i jedenaście setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Do dzisiaj żadna osoba nie ściągnęła nigdy pliku mp3 Honey - Nie Powiem Jak. Nikt dotychczas nie zechciał skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne kolejne wydawnictwa muzyczne powodują porządny zamęt na rynku. Praktycznie co kilka tygodni objawiają się nowe gwiazdy muzyki popularnej, nowe kawałki i nowe wydawnictwa, które w jednej chwili podbijają serca słuchaczy. Podobnie jest, jeśli chodzi o Nie Powiem Jak, wykonywanym przez Honey. Piosenka ta bez pardonu zdobywa miejsca w stacjach radiowych, przede wszystkim dzięki niesamowitej kompozycji i temu, że łatwo wpada w ucho.

Pozostawmy opinie innych za sobą, bo pewnie chcesz poznać Honey - Nie Powiem Jak? Pobierz mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, dlaczego ta piosenka zyskuje same przychylne opinie pośród krytyków i słuchaczy. Całkiem możliwe, że na codzień słuchasz całkiem innej muzyki - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, aby przeoczyć taki smakowity kąsek. Pobierz to mp3 za darmo z naszej strony. W innym przypadku pewnie będziesz nieco wyobcowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Nie Powiem Jak, a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie słyszałeś tego utworu.

Szukasz w wielu miejscach kawałka Honey? Poważną przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Nasz Wrzuta downloader pozwoli Ci bardzo szybko na pobranie dowolnego utworu z Wrzuty. Właśnie dzisiaj na zawsze minęły Twoje kłopoty z odwiedzaniem różnych, niebezpiecznych witryn - odszukasz je u nas, na bezpiecznym portalu.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszej ogromnie rozbudowanej bazy przebojów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, od razu po wpisaniu do wyszukiwarki Honey - Nie Powiem Jak, otrzymasz wyniki, z których zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do podstrony z możliwością pobrania na osobisty komputer bezpłatnego mp3.

Mp3 do ściągnięcia oczekują właśnie na Ciebie. Jeśli jesteś już znudzony słuchaniem cały czas tej samej muzyki, a także tym, co podają nam radia, zdecydowanie musisz jak najszybciej ściągnąć trochę bezpłatnej muzyki mp3 z naszej strony. Nie ma w tym nic trudnego, parę kliknięć i gotowe - w zamian dostaniesz możliwość słuchania przez wiele dni nowych, znakomitych utworów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj