Krewella - Alive (Pegboard Nerds Remix)

Aktualna ocena: 4.8 / 5 (6 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 5:04
Data dodania: 08.05.2013 18:32:16
Rozmiar pliku: 4.64 MB |
Tagi: Krewella, Alive (Pegboard Nerds Remix), pegboard, nerds, pressure, cooker, original, mix
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Krewella_-_Alive_(Pegboard_Nerds_Remix).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie słuchasz zajmuje czterysta sześćdziesiąt cztery i zero setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na pięć minut i cztery sekundy. Jest to jeden z wielu piosenek nagranych przez Krewella, której nazwa to Alive (Pegboard Nerds Remix). W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tej piosenki. Zachęcamy zatem, byś takowy dodał. Odwiedzający oddali głos na tę piosenkę już sześć razy, a średnia głosów wynosi cztery i osiemdziesiąt trzy setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Piosenka Krewella - Alive (Pegboard Nerds Remix) nie została dotychczas ani razu pobrana. Nie znalazł się dotychczas ani jeden użytkownik, który zechciałaby skomentować tę piosenkę w formacie mp3, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Krewella - Alive (Pegboard Nerds Remix) coraz szybciej zdobywa rozgłos wśród dużej liczby słuchaczy, nie tylko tego gatunku muzyki. Jest to dowodem tego, że Krewella potrafi wymyślić chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące hity, które jeszcze wiele czasu po ich usłyszeniu zapadają nam w głowach i powtarzamy je nawet bez udziału świadomości.

Odszukasz tutaj muzykę, podzieloną na gatunki. To nie jedynie taki rodzaj muzyki, do którego należy Krewella - Alive (Pegboard Nerds Remix), lecz także wiele odmiennych gatunków. I wszystkie te mp3 są zupełnie bezpłatne! Dodatkowo regularnie przedstawiamy wiadomości ze świata muzyki, tak abyś ciągle mógł być na bieżąco z tym wszystkim, co ma tam miejsce.

Bez względu na sytuację, nasza muzyka będzie Ci pasowała. Nie zawsze będą to być głośne domówki. Wiele z tych kawałków z miłą chęcią posłuchasz w chwilach odpoczynku, ciesząc się najcichszym dźwiękiem Korzystaj z tego, bo my Ci to umożliwimy - bo darmowe mp3, które tu prezentujemy, mają bardzo dobrą jakość - przez to powinni być zadowoleni przede wszystkim ludzie, którzy bardzo lubią czystość dźwięku i dobre brzmienie z głośników.

Jesteś zainteresowany Alive (Pegboard Nerds Remix)? Download tej piosenki to tylko kilka kroków. Na pewno sobie z tym poradzisz, cała akcja nie różni się od tych z innych portali. Lecz jednak posiadamy tutaj coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz w stanie zrobić ściąganie z Wrzuty, bez żadnych opłat.

Codziennie do bazy utworów na naszej stronie dorzucamy świeże piosenki, systematycznie zwiększając kolekcję darmowych mp3. Pobierz mp3, na które masz chęć - a jeśli stanie się tak, że go tutaj nie ma, gwarantujemy że jak najszybciej się u nas pojawi.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj