Andre - Kasiu Kasienko (www.djoles.pl)

Aktualna ocena: 4 / 5 (2 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:21
Data dodania: 08.05.2013 20:55:32
Rozmiar pliku: 7.7 MB
Tagi: Andre, Kasiu Kasienko (www.djoles.pl), kasiu, kasienko, wwwdjolespl
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Andre_-_Kasiu_Kasienko_(www.djoles.pl).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz odtwarzasz zajmuje siedemdziesiąt siedem i zero setnych megabajta. A jego czas trwania to trzy minuty i dwadzieścia jeden sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Kasiu Kasienko (www.djoles.pl)", której autorem jest Andre. W czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Do tego pliku mp3 nie ma jeszcze żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Użytkownicy oddali głos na tę piosenkę już dwa razy, a średnia ocen wynosi aktualnie cztery i zero setnych, w skali od 1 do 6. Plik Andre - Kasiu Kasienko (www.djoles.pl) nie został do dziś nigdy pobrany. Nie ma do dziś ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy słuchacze mogą dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej offowego artysty, pojęcie undergroundowej muzyki nieco traci na wartości - także za sprawą serwisów podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, między innymi Andre - Kasiu Kasienko (www.djoles.pl). Czemu właśnie ten kawałek?

Andre jest jednym z grona przedstawicieli świata muzyki, którzy błyskawicznie zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Na początku swojej podróży z komponowaniem, robił podobnie jak reszta artystów - wrzucał do sieci bezpłatne mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez konieczności płacenia w ciemno za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Ale w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży Kasiu Kasienko (www.djoles.pl), genialna empetrójka, która jest w stanie zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci wyszukanie tych utworów, które pragniesz mieć na swoim telefonie. Nie musisz obawiać się o żadne opłaty - wszystkie udostępnione u nas utwory są całkowicie bezpłatne, bez ukrytych haczyków. Ważne jest także to, iż muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, jakimi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne strony. Jeżeli chcesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z tej strony.

Mamy do dyspozycji coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak bezproblemowe, a dodatkowo darmowe i szybkie. Puść w niepamięć ciągłe oczekiwanie, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Kasiu Kasienko (www.djoles.pl), autorstwa Andre, to znakomita piosenka na każdy dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy gusta muzyczne. Nie czekaj - pobierz mp3 z naszego portalu i przekonaj się, z jakiego powodu Andre - Kasiu Kasienko (www.djoles.pl) jest ostatnio tak popularna. Gwarantujemy, że nie będziesz tym rozczarowany - taki artysta tworzy hit za hitem, nie inaczej jest, jeśli chodzi o tę piosenkę.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj