D-bomb - 32 sekundy

Aktualna ocena: 4.2 / 5 (13 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:43
Data dodania: 09.05.2013 18:35:28
Rozmiar pliku: 1.57 MB
Tagi: bomb, 32 sekundy, 32, sekundy
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

D-bomb_-_32_sekundy.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz słyszysz to sto pięćdziesiąt siedem i zero setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i czterdzieści trzy sekundy. To piosenka o tytule "32 sekundy", której autorem jest bomb. Plik mp3, który aktualnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tego utworu muzycznego. Będziemy zatem niezwykle uszczęśliwieni, jeśli byś takowy dodał. Userzy ocenili ten utwór już trzynaście razy, a średnia ocen wynosi aktualnie cztery i dwadzieścia trzy setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Jak na razie żaden użytkownik nie zapisał ani razu pliku audio D-bomb - 32 sekundy. Nie znalazła się jeszcze ani jedna osoba, która miałby ochotę dodać komentarz do tego utworu, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Po wielu nieudanych próbach znalezienia piosenki 32 sekundy, którą stworzył bomb, wpadłeś na pierwszorzędne miejsce. Tylko tu odszukasz niezwykłe, bezpłatne mp3, które pobierzesz na swój komputer, nie natrafiając na problemy. Posiadamy bardzo obszerną bazą empetrójek oraz wykonawców - to przeboje wielu różnych artystów, nie tylko bomb. Jeżeli ciekawi Cię pobieranie z Wrzuty, spróbujemy zaspokoić Twoje potrzeby.

Posiadana przez nas wyszukiwarka mp3 ułatwi Ci odszukanie dokładnie te przeboje, które życzysz sobie ściągnąć. Chciałbyś ściągnąć D-bomb - 32 sekundy? We właściwe pole wprowadź autora oraz tytuł i wyszukaj - po chwili otrzymasz wynik z pożądanym mp3 do pobrania. To jest zupełnie bez opłat i prostsze niż myślisz!

Nasza lista piosenek każdego dnia się rozrasta, także dzięki Wam, najlepszym użytkownikom i fanom znakomitej muzy. W ostatnich dniach nie można było przeoczyć dużego wzrostu pobierania z Wrzuty piosenek bomb. Czy jesteś jednak pewien, że pragniesz posłuchać piosenek tego artysty, jak na przykład 32 sekundy? Pobierz mp3 i przetestuj to własnoręcznie! Nic za to nie zapłacisz, a prawdopodobnie przez to odkryjesz dorobek następnej, wschodzącej gwiazdy sceny muzycznej.

W dużej liczbie wyszukiwarek ludzie wpisują D-bomb - 32 sekundy mp3 download, ale natrafiają na pustkę, gdyż są kierowani na podejrzane witryny. A jeśli nawet tego typu witryny nie są złe, każą sobie płacić za pobieranie plików. Dzięki naszemu niezwyczajnemu skryptowi, Wrzuta downloader, tego typu trudności skończą zaprzątać Ci głowę. Bezproblemowo zrobisz 32 sekundy download i w ciągu kilku sekund będziesz mógł cieszyć się ulubioną muzyką.

Wierzymy, że pozostaniesz na naszym portalu przez wiele dni i będziesz ją użytkował w momencie, kiedy będzie Ci potrzeba mp3 za darmo. A może chciałbyś poznać twórczość kogoś innego poza bomb? To nie jest żaden problem. Być może ich przeboje będą niezwykle podobne do 32 sekundy, ale jest spore prawdopodobieństwo, że będą się niezwykle różnić. W dzisiejszych czasach jest nieograniczona ilość gatunków muzyki. Wcale nie musi Ci się spodobać ta piosenka - na niniejszej stronie odszukasz wiele innych mp3 za darmo, które będą w stanie wycelować w Twój gust.

Niniejsza witryna jest dostępna w zupełności dla każdego. Nie wymagamy żadnych opłat za omijanie Wrzuty i pobieranie stamtąd piosenek, przy naszej pomocy. Chcesz mp3 D-bomb - 32 sekundy? Pobierz je w tym momencie, zobaczysz że to bardzo łatwe. Każdego dnia udoskonalamy naszą stronę, abyś był w stanie bez przeszkód cieszyć się świetną, darmową muzyką, bez żadnych ograniczeń.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj