Bisz - Wilk chodnikowy

Aktualna ocena: 5 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:58
Data dodania: 09.05.2013 19:30:10
Rozmiar pliku: 5.45 MB
Tagi: Bisz, Wilk chodnikowy, wilk, chodnikowy, bok, rap
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bisz_-_Wilk_chodnikowy.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który właśnie słuchasz zajmuje pięćset czterdzieści pięć i zero setnych megabajta. Natomiast jego długość to trzy minuty i pięćdziesiąt osiem sekund. To jeden z dzieł autorstwa Bisz, którego tytuł brzmi Wilk chodnikowy. W czwartek, 23 listopada 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Do tego utworu muzycznego nie zamieszczono jeszcze żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Użytkownicy ocenili tę piosenkę już jeden raz, a średnia głosów wynosi teraz pięć i zero setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Do dziś żadna osoba nie pobrała ani razu pliku mp3 Bisz - Wilk chodnikowy. Nie znalazła się dotychczas ani jedna osoba, która miałby ochotę dodać komentarz do tego pliku muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Obecnie każdy jest w stanie poznać twórczość nowo pojawiających się muzyków, przede wszystkim za sprawą portali takich jak nasz, z których każdy może zdobyć darmowe mp3, jak choćby Bisz - Wilk chodnikowy. Z jakiego powodu właśnie ta piosenka?

Bisz jest jednym z grona wykonawców, którzy szturmem podbijają fanów na całym świecie. Na początku swojej przygody z komponowaniem, robił tak samo jak inni wykonawcy - umieszczał w sieci bezpłatne mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można zyskać sobie nowych słuchaczy, którzy następnie chętnie zakupią pełne albumy, o ile będzie podobała im się twórczość, co niekoniecznie jest oczywiste. Ale tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Wilk chodnikowy, świetna kompozycja, goszcząca coraz częściej na znanych imprezach.

Pragniesz mieć konkretne utwory na swoim telefonie? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie powinieneś obawiać się o żadne koszty - wszystkie dostępne tu kawałki są całkowicie za darmo, bez żadnych haczyków. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, jakie możesz spotkać na analogicznych stronach. Daj sobie spokój z pełnymi pułapek stronami - tu jest obecna jedynie bezpieczna muzyka.

Mamy w posiadaniu coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać wieczność, dopóki nie wypełni się pasek z loadingiem utworu - na naszej stronie zrobisz mp3 download bez dodatkowych trudności, a także darmowo i błyskawicznie.

Wilk chodnikowy, w wykonaniu Bisz, to znakomita melodia na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy gusta muzyczne. Nie czekaj - pobierz mp3 z naszego serwisu i przekonaj się, z jakiej przyczyny Bisz - Wilk chodnikowy jest ostatnio trendy. Na pewno nie będziesz tym zawiedziony - taki wykonawca tworzy przebój za przebojem, podobnie jest, jeżeli chodzi o tę piosenkę.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj