Lunatic Asylum - Szkło

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 5:49
Data dodania: 10.05.2013 09:24:22
Rozmiar pliku: 5.38 MB |
Tagi: Lunatic Asylum, Szkło, zbite
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Lunatic_Asylum_-_Szkło.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu muzycznego, który właśnie słuchasz to pięćset trzydzieści osiem i zero setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na pięć minut i czterdzieści dziewięć sekund. To kawałek tytułem "Szkło", którego autorem jest Lunatic Asylum. Utwór, który teraz słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Do tej piosenki nie ma jeszcze żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Piosenka Lunatic Asylum - Szkło nie została do dzisiaj nigdy pobrana. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali ulubionych piosenek? No cóż, oni już dawno znaleźli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz w stanie radować się wolnością muzyki, jeżeli spędzisz tutaj więcej czasu.

Będzie to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży znana piosenka - Szkło, której autorem jest Lunatic Asylum, znany z tworzenia piosenek, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety większości cenionych klubów. Ale ad rem. Jeżeli pragniesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz mógł ściągnąć upragniony utwór.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie nie masz potrzeby zaglądania na inne strony. Widzisz, wszyscy w zespole pracujemy nad tym, abyś miał możliwość omijać inne portale i pobierać mp3 prosto stąd. Nasz zbiór dostępnych empetrójek rozszerza się bez przerwy. Poprzez to musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na dysk pożądany utwór, jak choćby Lunatic Asylum - Szkło, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle sprytnych do realizacji chwytów, przez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Chcesz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Szkło? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. A może będzie także tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty zdążysz się jej nieźle osłuchać?

Dziś już każdy może nagrywać muzykę. Przy pomocy komputera lub prawdziwych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Być może myślisz o tym, żeby słuchacze kiedyś pobierali Twoje przeboje - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 reszty wykonawców i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj