KaeN - Wladca Liter

Aktualna ocena: 4.3 / 5 (61 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:41
Data dodania: 10.05.2013 14:28:04
Rozmiar pliku: 5.08 MB
Tagi: KaeN, Wladca Liter, władca, liter, electro, dance, słoń, doniu, spoko, rap
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

KaeN_-_Wladca_Liter.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie słuchasz waży pięćset osiem i zero setnych megabajta. Długość to trzy minuty i czterdzieści jeden sekund. Jest to jeden z wielu utworów stworzonych przez KaeN, którego tytuł to Wladca Liter. Plik mp3, który w tym momencie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dodanego klipu do tego utworu muzycznego. Będziemy zatem niezwykle szczęśliwi, jeśli byś go dodał. Użytkownicy wystawili ocene na ten utwór już sześćdziesiąt jeden razy, a średnia ocen jest równa cztery i dwadzieścia osiem setnych, w skali od jeden do sześć. Do dzisiaj żadna osoba nie pobrała ani razu pliku audio KaeN - Wladca Liter. Żadna osoba jak na razie nie miał ochoty skomentować tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Obecnie każdy może poznać dokonania coraz to nowych artystów, przede wszystkim dzięki portalom analogicznym do naszego, z których każdy może ściągnąć darmowe mp3, na przykład KaeN - Wladca Liter. Dlaczego właśnie ta piosenka?

KaeN jest jednym z grona muzyków, którzy szturmem podbijają fanów na całym świecie. Tak jak mnóstwo mało znanych artystów, tak i on od początku swojej kariery udostępniał mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia w ciemno za coś, co może nam nie przypasować. Jednak tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - za przykład niech służy Wladca Liter, genialna piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci odnalezienie tych kawałków, które chcesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie masz powodu by obawiać się o jakieś opłaty - wszystkie udostępnione tutaj piosenki są całkowicie darmowe, bez ukrytych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od wszelkiej maści wirusów, jakie można spotkać na podobnych serwisach. Pożegnaj się z pełnymi zagrożeń stronami - tutaj znajduje się tylko bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać długie minuty, aż wypełni się pasek z loadingiem utworu - u nas wykonasz mp3 download bez dodatkowych problemów, a także bez opłat i błyskawicznie.

Wladca Liter, autorstwa KaeN, to doskonała piosenka na każdy dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Nie czekaj, aż KaeN - Wladca Liter stanie się niemodna i pobierz darmowe mp3 z naszej strony. KaeN nie bez przyczyny jest określany maszynką do tworzenia przebojów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj