Bracia & Edyta Bartosiewicz - Nad przepaścią

Aktualna ocena: 4.2 / 5 (6 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:28
Data dodania: 10.05.2013 22:54:10
Rozmiar pliku: 4.77 MB |
Tagi: Bracia & Edyta Bartosiewicz, Nad przepaścią, bracia, nad, przepaścią, podkład, podkad
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bracia_&_Edyta_Bartosiewicz_-_Nad_przepaścią.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz słuchasz ma rozmiar czterysta siedemdziesiąt siedem i zero setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia osiem sekund. To piosenka o tytule "Nad przepaścią", której autorem jest Bracia & Edyta Bartosiewicz. Plik mp3, który w tym momencie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dołączonego klipu do tej piosenki. Zalecamy więc, byś takowy dodał. Userzy wystawili ocene na ten plik już sześć razy, a średnia ocen wynosi teraz cztery i siedemnaście setnych, w skali od jeden do sześć. Do tej pory żadna osoba nie pobrała ani razu utworu muzycznego Bracia & Edyta Bartosiewicz - Nad przepaścią. Nikt jak na razie nie zechciał skomentować tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, w muzycznym świecie pojawiają się nowi wykonawcy, którzy bez problemów zdobywają rzesze nowych słuchaczy, gotowych zapłacić bardzo dużo za albumy i koncerty, aby tylko wesprzeć ukochanego twórcę. Jednym z takich artystów jest Bracia & Edyta Bartosiewicz, a tegoroczny hit Nad przepaścią to najwyższy poziom w dziedzinie komponowania muzyki, przede wszystkim za znakomite brzmienie i niesamowitą jakość utworu.

Zostawmy zdania ludzi za sobą, bo pewnie pragniesz poznać Bracia & Edyta Bartosiewicz - Nad przepaścią? Pobierz mp3 z naszej witryny, a odkryjesz, dlaczego ten utwór zyskuje same dobre recenzje pośród krytyków i słuchaczy. Całkiem prawdopodobne, że na codzień słuchasz zupełnie innych piosenek - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, aby przeoczyć taki rarytas. Pobierz to darmowe mp3 z naszej strony. Inaczej możesz być nieco wyobcowany, gdy będziesz słyszał rozmowy znajomych o Nad przepaścią, a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie znasz tej piosenki.

Nie wiesz, gdzie odnaleźć tę piosenkę Bracia & Edyta Bartosiewicz? Największą przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Ale my mamy na to genialny sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader umożliwi Ci szybciej niż myślisz na ściągnięcie każdej piosenki z serwisu Wrzuta. Od teraz nie musisz szukać darmowych kawałków na różnych, nie całkiem bezpiecznych witrynach - odnajdziesz je u nas, na niezawodnym portalu.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszym niezwykle pojemnym zbiorem utworów. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wpisaniu hasła, np. Bracia & Edyta Bartosiewicz - Nad przepaścią, otrzymasz wyniki, skąd zostaniesz przeniesiony wprost do strony z pobraniem na osobisty komputer bezpłatnego mp3.

Mp3 do pobrania oczekują tylko na Twój ruch. Jeżeli jesteś już znudzony swoją starą muzyką, a także tym, co serwują nam stacje radiowe, zdecydowanie musisz błyskawicznie pobrać dużo bezpłatnej muzyki mp3 z naszej witryny. To naprawdę łatwe, parę ruchów myszką i voila! - w zamian otrzymasz mnóstwo hitów, którymi będziesz w stanie radować się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj