Bas Tajpan - Dla Moich Ludzi

Aktualna ocena: 5 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 4:09
Data dodania: 11.05.2013 16:22:22
Rozmiar pliku: 7.62 MB
Tagi: Bas Tajpan, Dla Moich Ludzi, bas, tajpan, dla, moich, ludzi
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bas_Tajpan_-_Dla_Moich_Ludzi.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który aktualnie masz uruchomioną to około siedemset sześćdziesiąt dwa i zero setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i dziewięć sekund. To jeden z piosenek stworzonych przez Bas Tajpan, której tytuł brzmi Dla Moich Ludzi. W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tego utworu. Będziemy zatem bardzo uszczęśliwieni, jeśli byś go dodał. Userzy ocenili tę piosenkę już jeden raz, a średnia głosów wynosi pięć i zero setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Utwór Bas Tajpan - Dla Moich Ludzi nie został do dzisiaj nigdy pobrany. Nie znalazła się do dzisiaj ani jedna osoba, która zechciałaby dodać komentarz do tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy wszyscy mogą dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej offowego artysty, definicja muzyki z podziemi lekko blaknie - również przy pomocy serwisów podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, między innymi Bas Tajpan - Dla Moich Ludzi. Czemu właśnie ta piosenka?

Bas Tajpan bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, a to poprzez swoje świetne utwory. Jak mnóstwo początkujących wykonawców, tak i on od początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia na ślepo za coś, co może nie będzie się nam podobać. Ale tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - przykładem może być Dla Moich Ludzi, świetna empetrójka, która potrafi zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci odnalezienie tych kawałków, które chcesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie natkniesz się tutaj na żadne haczyki czy ukryte opłaty - wszystko jest jasne i absolutnie bezpłatne. Istotne jest także to, iż muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie różnych wirusów i trojanów, jakimi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne serwisy. Jeśli pragniesz jedynie czystej muzyki, korzystaj właśnie z naszej witryny.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać wieczność, aż napełni się pasek z loadingiem utworu - u nas zrobisz mp3 download bez dodatkowych problemów, a także szybko i za darmo.

Dla Moich Ludzi, której autorem jest Bas Tajpan, to fantastyczna muzyka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Już teraz pobierz mp3 z naszej witryny i sprawdź, czemu Bas Tajpan - Dla Moich Ludzi jest obecnie na topie. Bas Tajpan nie bez powodu jest nazywany maszynką do komponowania przebojów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj