HIFI Banda - Otworz oczy

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 4:44
Data dodania: 11.05.2013 18:14:33
Rozmiar pliku: 6.5 MB
Tagi: HIFI Banda, Otworz oczy, diox, hades, prosto
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

HIFI_Banda_-_Otworz_oczy.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie słyszysz to sześćdziesiąt pięć i zero setnych megabajta. Czas trwania to cztery minuty i czterdzieści cztery sekundy. Jest to piosenka o tytule "Otworz oczy", której autorem jest HIFI Banda. Utwór w formacie mp3, który teraz odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w środę, 20 wrzesnia 2017 roku. Nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tej piosenki. Zalecamy więc, abyś go zaproponował. Piosenka HIFI Banda - Otworz oczy nie została dotychczas nigdy pobrana. Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tego pliku muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy podłączali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając ulubionych utworów? No cóż, oni już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - jeśli zostaniesz tutaj nieco dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz mógł brać ze sobą swoją muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Otworz oczy. Słyszałeś taką piosenkę, prawda? Jej autorem jest HIFI Banda - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych hitów, a mnóstwo utworów jego autorstwa gości na najlepszych eventach. Ale ad rem. Wystarczy, że na Wrzucie znajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej witrynie - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie musisz zaglądać na inne strony. Widzisz, wszyscy w zespole skupiamy się nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio stąd. Nasz zbiór dostępnych piosenek rozszerza się codziennie. Dzięki temu zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś mógł pobrać na dysk upragniony utwór, dla przykładu HIFI Banda - Otworz oczy, a następnie wrzucić go na przenośny odtwarzać.

Za pomocą tej strony poznasz kilka niezwykle łatwych do zrealizowania chwytów, poprzez które bardzo szybko na Twoim komputerze zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Wolisz skopiować na odtwarzacz mp3 Otworz oczy? Pobierz mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na poszerzenie własnej bazy piosenek i poznanie nowych gwiazd. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Obecnie dosłownie każdy może nagrywać muzykę. Za pomocą komputera albo rzeczywistych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Być może myślisz o tym, żeby słuchacze pewnego dnia ściągali Twoje przeboje - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 innych artystów i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj