Wesele p - Niech gra muzyka-Baciary

Aktualna ocena: 2.4 / 5 (8 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:35
Data dodania: 12.05.2013 09:29:30
Rozmiar pliku: 3.28 MB |
Tagi: Wesele p, Niech gra muzyka, Baciary, kiedy, byłem, jescze, mały
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Wesele_p_-_Niech_gra_muzyka-Baciary.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu, który aktualnie słuchasz to trzysta dwadzieścia osiem i zero setnych megabajta. Zaś jego długość to trzy minuty i trzydzieści pięć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Niech gra muzyka", której wykonawcą jest Wesele p. Utwór mp3, który teraz odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Do tej piosenki żaden użytkownik nie zamieścił dotychczas żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Odwiedzający wystawili ocene na tę piosenkę już osiem razy, a średnia ocen jest równa dwa i trzydzieści osiem setnych, w skali od jeden do sześć. Żadna osoba nie ściągnęła utworu muzycznego Wesele p - Niech gra muzyka-Baciary dotychczas. Piosenka Niech gra muzyka została skomentowana już jeden raz.
Przepisz kod z obrazka
  • ~kry 25.10.2014
    super muza

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, oni już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeżeli zabawisz tu na dłużej.

Stanie się to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Niech gra muzyka. Znasz tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest Wesele p, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych przebojów, a wiele piosenek jego autorstwa gości na najlepszych zabawach. Ale ad rem. Jeżeli pragniesz pobrać darmowe mp3, wklej link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz w stanie ściągnąć pożądany utwór.

Mało? Otrzymasz więcej! W ogóle nie musisz zaglądać na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, abyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio od nas. Bez przerwy rozbudowujemy bazę dostępnych empetrójek. Poprzez to musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, jak choćby Wesele p - Niech gra muzyka-Baciary, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle łatwych do wykonania sztuczek, poprzez które błyskawicznie na Twoim komputerze znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz przerzucić na odtwarzacz mp3 Niech gra muzyka? Ściągnij mp3 właśnie teraz. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na powiększenie swojego zbioru piosenek oraz odkrycie nowych gwiazd. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Dziś już wszyscy mogą tworzyć muzykę. Przy pomocy prawdziwych lub komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia fani muzyki nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj