Teresa Werner - Szczęśliwą być

Aktualna ocena: 3.3 / 5 (6 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:57
Data dodania: 12.05.2013 13:17:12
Rozmiar pliku: 5.43 MB
Tagi: Teresa Werner, Szczęśliwą być, teresa, werner, szczęśliwą, być
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Teresa_Werner_-_Szczęśliwą_być.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie masz uruchomioną to mniejwięcej pięćset czterdzieści trzy i zero setnych megabajta. Długość to trzy minuty i pięćdziesiąt siedem sekund. Jest to kawałek o tytule "Szczęśliwą być", którego wykonawcą jest Teresa Werner. Utwór, który obecnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tej piosenki. Zachęcamy więc, abyś takowy zaproponował. Użytkownicy ocenili ten utwór już sześć razy, a średnia głosów wynosi teraz trzy i trzydzieści trzy setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Do tego momentu żaden użytkownik nie ściągnął nigdy pliku audio Teresa Werner - Szczęśliwą być. Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku premiery muzyczne przyprawiają o miły ból głowy. Bez przesady, co kilka tygodni na rynku pojawiają się nowi wykonawcy, nowe piosenki i nowe albumy, które z miejsca podbijają serca fanów. Tak samo jest, jeśli chodzi o Szczęśliwą być, stworzonym od podstaw przez Teresa Werner. Piosenka ta bez pardonu podbija miejsca na listach przebojów, przede wszystkim dzięki niesamowitej kompozycji oraz łatwości, z jaką ją zapamiętujemy.

Pozostawmy zdania ludzi za sobą, bo pewnie pragniesz poznać Teresa Werner - Szczęśliwą być? Ściągnij mp3 z naszej strony, a uświadomisz sobie, przez co ta piosenka zyskuje same przychylne opinie pomiędzy krytykami i słuchaczami. Całkiem prawdopodobne, że na codzień słuchasz całkowicie innej muzyki - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, by ominąć taki smakowity kąsek. Ściągnij to darmowe mp3 z naszej strony. Inaczej pewnie będziesz trochę wyalienowany, gdy usłyszysz rozmowy znajomych o Szczęśliwą być, a Ty nie będziesz miał pojęcie o czym mówią, bo nie znasz tej piosenki.

Szukasz na różnych portalach kawałka Teresa Werner? Poważną przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader pozwoli Ci w mgnieniu oka na pobranie dowolnego utworu z tego serwisu. Właśnie teraz na zawsze minęły Twoje kłopoty z wchodzeniem na nie do końca bezpieczne, na których poszukiwałeś darmowych piosenek - odszukasz je u nas, na niezawodnej stronie.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszą ogromnie pojemną bazą kawałków. Poprzez takie rozwiązanie, w jednej chwili po wpisaniu tekstu, dla przykładu Teresa Werner - Szczęśliwą być, otrzymasz wyniki z możliwością pobrania bezpłatnego mp3 wprost na dysk twardy.

Tylko u nas ściągniesz darmowe mp3. Zdajemy sobie sprawę, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co grane jest w radiach. Dlatego dobrym wyjściem będzie pobranie niezłej porcji bezpłatnej muzyki mp3 z tego portalu. To naprawdę proste, kilka kliknięć i gotowe - bez żadnego wysiłku otrzymasz mnóstwo utworów, którymi będziesz w stanie radować się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj