Andre-U¶pione Niebo

Aktualna ocena: 5 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 4:35
Data dodania: 14.05.2013 00:27:45
Rozmiar pliku: 10.5 MB |
Tagi: Andre, U¶pione Niebo, u¶pione, niebo
¬ródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jako¶ć.
Po kliknięciu w przycisk zostan± wy¶wietlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz klikn±ć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przegl±darki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Andre-U¶pione_Niebo.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jeste¶ zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędko¶ć pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jako¶ć plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu muzycznego, który teraz słyszysz to sto pięć i zero setnych megabajta. Długo¶ć oscyluje na cztery minuty i trzydzie¶ci pięć sekund. Jest to piosenka o tytule "U¶pione Niebo", której wykonawc± jest Andre. Plik audio w formacie mp3, który w tej chwili słuchasz został dodany do naszej bazy danych w czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tego utworu muzycznego. Byli¶by¶my więc bardzo wdzięczni, je¶li by¶ takowy dodał. Userzy wystawili ocene na ten plik już jeden raz, a ¶rednia ocen wynosi teraz pięć i zero setnych, w skali od 1 do 6. Do dzisiaj żaden użytkownik nie zapisał ani razu pliku Andre-U¶pione Niebo. Nie ma dotychczas żadnego komentarza dodanego do tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Każdego roku, na scenie muzycznej pojawiaj± się kolejni wykonawcy, którzy bezproblemowo zyskuj± rzesze nowych wielbicieli, którzy s± gotowi wydać grube pieni±dze na albumy i koncerty i w ten sposób pokazać wsparcie dla ukochanego artysty. Takim twórc± jest wła¶nie Andre, a tegoroczny hit U¶pione Niebo jest obecnie szeroko komentowany na stronach internetowych, a to głownie przez znakomite brzmienie i niesamowit± jako¶ć utworu.

Prawdopodobnie chciałby¶ sam przekonać się, jak brzmi Andre-U¶pione Niebo? ¦ci±gnij mp3 z naszego portalu, a przekonasz, przez co ta piosenka zyskuje same przychylne recenzje pomiędzy krytykami i słuchaczami. Bardzo prawdopodobne, że na codzień słuchasz całkiem innej muzyki - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, by omin±ć taki smakowity k±sek. ¦ci±gnij to darmowe mp3 z naszej strony. Inaczej możesz być nieco wyobcowany, gdy będziesz ¶wiadkiem rozmów znajomych o U¶pione Niebo, a Ty nie będziesz wiedział o czym mówi±, bo nie znasz tego utworu.

Szukasz w wielu miejscach kawałka Andre? Największ± przeszkod± jest pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader ułatwi Ci bardzo szybko na pobranie dowolnego kawałka z serwisu Wrzuta. Od dzi¶ skończyły się Twoje kłopoty z wchodzeniem na niebezpieczne witryny, gdzie poszukiwałe¶ bezpłatnych empetrójek - znajdziesz je tutaj, na niezawodnej stronie.

Wykorzystaj posiadan± przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszej niesamowicie rozbudowanej bazy utworów. Poprzez takie rozwi±zanie, w jednej chwili po wstukaniu hasła, dla przykładu Andre-U¶pione Niebo, otrzymasz wyniki z możliwo¶ci± ¶ci±gnięcia bezpłatnego mp3 prosto na dysk twardy.

Mp3 do ¶ci±gnięcia czekaj± wła¶nie na Ciebie. Jeste¶my ¶wiadomi, że mogłe¶ znudzić się słuchan± ci±gle muzyk± i tym wszystkim, co puszczane jest w radiach. Dlatego niezłym wyj¶ciem będzie pobranie sporej dawki darmowej muzyki mp3 z naszego portalu. To naprawdę proste, parę kliknięć i voila! - w zamian otrzymasz możliwo¶ć cieszenia się przez wiele dni nowymi, niezwykłymi kawałkami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualno¶ci

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotycz±ce jego nowego kr±żka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy kr±żek maj± już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualno¶ci
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj