Andre-U¶pione Niebo

Aktualna ocena: 5 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 4:35
Data dodania: 14.05.2013 00:27:45
Rozmiar pliku: 10.5 MB |
Tagi: Andre, U¶pione Niebo, u¶pione, niebo
¬ródło:

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jako¶ć.
Po kliknięciu w przycisk zostan± wy¶wietlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz klikn±ć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przegl±darki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Andre-U¶pione_Niebo.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jeste¶ zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędko¶ć pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jako¶ć plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu muzycznego, który teraz słyszysz to sto pięć i zero setnych megabajta. Długo¶ć oscyluje na cztery minuty i trzydzie¶ci pięć sekund. Jest to piosenka o tytule "U¶pione Niebo", której wykonawc± jest Andre. Plik audio w formacie mp3, który w tej chwili słuchasz został dodany do naszej bazy danych we wtorek, 13 pazdziernika 2015 roku. Nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tego utworu muzycznego. Byli¶by¶my więc bardzo wdzięczni, je¶li by¶ takowy dodał. Userzy wystawili ocene na ten plik już jeden raz, a ¶rednia ocen wynosi teraz pięć i zero setnych, w skali od 1 do 6. Do dzisiaj żaden użytkownik nie zapisał ani razu pliku Andre-U¶pione Niebo. Nie ma dotychczas żadnego komentarza dodanego do tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Każdego roku, na scenie muzycznej pojawiaj± się kolejni wykonawcy, którzy bezproblemowo zyskuj± rzesze nowych wielbicieli, którzy s± gotowi wydać grube pieni±dze na albumy i koncerty i w ten sposób pokazać wsparcie dla ukochanego artysty. Takim twórc± jest wła¶nie Andre, a tegoroczny hit U¶pione Niebo jest obecnie szeroko komentowany na stronach internetowych, a to głownie przez znakomite brzmienie i niesamowit± jako¶ć utworu.

Prawdopodobnie chciałby¶ sam przekonać się, jak brzmi Andre-U¶pione Niebo? ¦ci±gnij mp3 z naszego portalu, a przekonasz, przez co ta piosenka zyskuje same przychylne recenzje pomiędzy krytykami i słuchaczami. Bardzo prawdopodobne, że na codzień słuchasz całkiem innej muzyki - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, by omin±ć taki smakowity k±sek. ¦ci±gnij to darmowe mp3 z naszej strony. Inaczej możesz być nieco wyobcowany, gdy będziesz ¶wiadkiem rozmów znajomych o U¶pione Niebo, a Ty nie będziesz wiedział o czym mówi±, bo nie znasz tego utworu.

Szukasz w wielu miejscach kawałka Andre? Największ± przeszkod± jest pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader ułatwi Ci bardzo szybko na pobranie dowolnego kawałka z serwisu Wrzuta. Od dzi¶ skończyły się Twoje kłopoty z wchodzeniem na niebezpieczne witryny, gdzie poszukiwałe¶ bezpłatnych empetrójek - znajdziesz je tutaj, na niezawodnej stronie.

Wykorzystaj posiadan± przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszej niesamowicie rozbudowanej bazy utworów. Poprzez takie rozwi±zanie, w jednej chwili po wstukaniu hasła, dla przykładu Andre-U¶pione Niebo, otrzymasz wyniki z możliwo¶ci± ¶ci±gnięcia bezpłatnego mp3 prosto na dysk twardy.

Mp3 do ¶ci±gnięcia czekaj± wła¶nie na Ciebie. Jeste¶my ¶wiadomi, że mogłe¶ znudzić się słuchan± ci±gle muzyk± i tym wszystkim, co puszczane jest w radiach. Dlatego niezłym wyj¶ciem będzie pobranie sporej dawki darmowej muzyki mp3 z naszego portalu. To naprawdę proste, parę kliknięć i voila! - w zamian otrzymasz możliwo¶ć cieszenia się przez wiele dni nowymi, niezwykłymi kawałkami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualno¶ci

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotycz±ce jego nowego kr±żka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy kr±żek maj± już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualno¶ci
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj