Prokar - Spowiedz

Aktualna ocena: 2 / 5 (4 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 4:48
Data dodania: 14.05.2013 19:48:24
Rozmiar pliku: 4.12 MB
Tagi: Prokar, Spowiedz
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Prokar_-_Spowiedz.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku mp3, który aktualnie masz uruchomioną to około czterysta dwanaście i zero setnych megabajta. A jego długość oscyluje na cztery minuty i czterdzieści osiem sekund. Jest to jeden z wielu dzieł autorstwa Prokar, którego nazwa to Spowiedz. W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Użytkownicy wystawili ocene na ten kawałek już cztery razy, a średnia głosów jest równa dwa i zero setnych, w skali od jeden do sześć. Do dziś żadna osoba nie ściągnęła ani razu pliku audio Prokar - Spowiedz. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do urządzeń przenośnych, szli ulicą i słuchali najlepszych kawałków? Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na nasz portal - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością muzyki, jeśli tylko spędzisz tutaj więcej czasu.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży znana piosenka - Spowiedz, której autorem jest Prokar, znany z tworzenia utworów, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości cenionych klubów. Ale do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odnajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne strony. Bo widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem pracują nad tym, żebyś miał możliwość omijania innych stron i pobierania mp3 bezpośrednio od nas. Bez przerwy rozbudowujemy zbiór dostępnych kawałków. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Prokar - Spowiedz, a następnie wrzucić go na empetrójkę.

Za sprawą tej strony opanujesz kilka niezwykle sprytnych do zrealizowania sztuczek, poprzez które bardzo szybko na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś wrzucić na odtwarzacz mp3 Spowiedz? Ściągnij mp3 właśnie teraz. To całkowicie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na poszerzenie własnej bazy piosenek oraz poznanie nowych gwiazd. Kto wie - może zanim jakiś kawałek wpadnie w ręce komercji, Ty zdążysz się nim mocno znudzić?

Obecnie dosłownie każdy może nagrywać muzykę. Za pomocą prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj