Cliver - Dom, wino, sex

Aktualna ocena: 4.1 / 5 (10 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 4:11
Data dodania: 14.05.2013 20:49:11
Rozmiar pliku: 5.74 MB
Tagi: Cliver, Dom wino sex, dom, wino, sex
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Cliver_-_Dom,_wino,_sex.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie odtwarzasz posiada rozmiar pięćset siedemdziesiąt cztery i zero setnych megabajta. Czas trwania to cztery minuty i jedenaście sekund. To jeden z wielu piosenek stworzonych przez Cliver, której nazwa brzmi Dom, wino, sex. Utwór mp3, który teraz słyszysz został dodany do naszej bazy danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dodanego klipu do tej piosenki. Będziemy zatem niezwykle uszczęśliwieni, jak byś go zaproponował. Użytkownicy ocenili ten plik już dziesięć razy, a średnia ocen wynosi cztery i dziesięć setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Żaden odwiedzający nie ściągnął pliku mp3 Cliver - Dom, wino, sex do tego momentu. Nie znalazł się jak na razie żaden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, w muzycznym świecie pojawiają się nowi twórcy, którzy bardzo szybko zyskują rzesze wiernych fanów, którzy są gotowi zapłacić bardzo dużo za koncerty i płyty, byle tylko pokazać wsparcie dla ukochanego twórcy. Analogicznie jest, jeśli chodzi o Dom, wino, sex, wykonywanym przez Cliver. Piosenka ta szturmem zdobywa miejsca w stacjach radiowych, przede wszystkim dzięki niezwykłej kompozycji i temu, że łatwo wpada w ucho.

Pewnie osobiście pragniesz się dowiedzieć, czym jest Cliver - Dom, wino, sex? Ściągnij mp3 z naszej strony, a dowiesz się, przez co ta piosenka zbiera same przychylne recenzje wśród słuchaczy i krytyków. Całkiem możliwe, że na codzień słuchasz całkowicie innej muzyki - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, aby przeoczyć taki rarytas. Ściągnij to mp3 za darmo z naszej strony. W innym przypadku pewnie będziesz nieco wyobcowany, gdy będziesz słyszał rozmowy znajomych o Dom, wino, sex, a Ty nie będziesz wiedział o czym mówią, bo nie znasz tej piosenki.

Nie masz pojęcia, gdzie znaleźć ten przebój Cliver? Na drodze stoi pobieranie z Wrzuty. Ale my mamy na to genialny sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który ułatwi Ci szybciej niż myślisz na pobranie dowolnego utworu z Wrzuty. Od teraz skończyły się Twoje problemy z wchodzeniem na niebezpieczne portale, gdzie poszukiwałeś darmowych piosenek - znajdziesz je tutaj, na niezawodnym portalu.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszą niezwykle pojemną bazą kawałków. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wpisaniu do wyszukiwarki Cliver - Dom, wino, sex, otrzymasz wyniki, skąd zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do podstrony z możliwością pobrania na osobisty komputer darmowego mp3.

Mp3 do pobrania czekają tylko na Twój ruch. Zdajemy sobie sprawę, że mogłeś znudzić się słuchaną ciągle muzyką i całością tego, co grane jest w stacjach radiowych. Dlatego niezłym wyjściem będzie pobranie porządnej porcji darmowej muzyki mp3 z tego portalu. Nie ma w tym nic skomplikowanego, parę ruchów myszką i voila! - bez żadnego trudu dostaniesz ogrom piosenek, którymi będziesz w stanie cieszyć się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj